Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Átlagos/átlag alatti lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos/átlag alatti lánnyal összejöjjek?

Figyelt kérdés

Van most egy lány akinek bejövök és valamiért nekem is bejön, pedig általában az ilyen lányok nem tetszenek, de benne valami megfogott.

Én szerintem simán el is lennék vele, csak az van bennem, hogy az ismerősök, haverok, stb.. azt gondolnák, hogy miért jöttem össze egy ilyen csajjal ha lehetne jobb is.


Nem tudom mi tévő legyek. Én 20 éves vagyok a lány 18.

Igazából nem abba a városba lakik ahol én , szóval el is lehetne titkolni a dolgot egy darabig, de a lány biztos megakarná ismerni haverjaimat/családomat egy idő után és akkor nem tudom mi tévő lennék.


Igazából nem csúnya egyáltalán, inkább átlagosnak mondanám, de ismerőseim jobb barátnőt képzelnének el mellettem.


Valaki volt már hasonló helyzetbe?


2013. júl. 29. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
bonyolult dolgok ezek :)
2013. júl. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak te "becsülöd alá", bár így kérdéses értelme lenne-e, hogy ilyen kételyek merülnek fel benned.
2013. júl. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Bummer ***** válasza:
100%
Ha már így leosztályoztad semmiképpen. Elvennéd a lehetőséget, hogy olyat találjon aki értékeli is maximálisan.
2013. júl. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem lazán ismerkedj meg vele és szard le hogy mit mondanak mások. Ha tényleg jó kapcsolatba vagy barátokkal akkor nem fognak semmit mondani csak gratulálni vagy lehet azt se. Ne érdekeljen menny el vele valahova aztán kész.
2013. júl. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Froncsi ***** válasza:
100%

Ja, hogy neked a barátaid választanak párt?

Gondolkodj már egy kicsit...

Megfogott téged. Azt mondod nem csúnya, hanem átlagos lány... Mért milyen nőt szeretnél? Fotómodellt? Végülis persze, lehet olyan is.

Szerintem hülység, hogy azon agyalsz hogyan titkold el mások előtt. Minek érdekel, hogy milyen nőt képzelnek el melléd a haverjaid. És ha olyat képzelnek el, aki neked nem jön be, akkor is azzal leszel? :D

Nemáááááá :D gondolkozz.

2013. júl. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen igen , tudom én is , hogy az számít , hogy nekem bejöjjön.

Na de mégis nálam is volt , hogy összejött egyik haverom egy csúnya csajjal aztán ezzel volt cikizve, persze akin most én agyalok nem csúnya csak hát nem is egy nagy szám külső szemmel nézve.

2013. júl. 30. 00:08
 7/9 Froncsi ***** válasza:

jó barátok vagytok, ha ezzel cikizitek egymást :|

Nekem is vannak barátaim, akik számomra nem vonzó lányokkal vannak együtt, de én örülök, hogy valakivel boldog...

Nem bírállak titeket, csak mondom, hogy ilyen is létezik

2013. júl. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Jó persze mi se olyan szinten csináljuk , hogy bántsuk a másikat csak poénosan, na meg persze ha mondaná, hogy hagyjuk abba akkor nem folytatnánk.

De akkor is benne van az emberben a tudat..

2013. júl. 30. 12:24
 9/9 anonim ***** válasza:
minimum dugd meg. ha már bejössz neki és még nem is csunya...
2013. júl. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!