Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » HA valaki így próbálna közeled...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HA valaki így próbálna közeledni, igent mondanál?

Figyelt kérdés

Ilyen, vagy hasonló szöveggel, buszváróan:

Szia, látom hogy unatkozol, és én is unatkozom.

Van kedved beszélgetni?

Vagy :

Szia, szépnek tartalak, és szeretnélek megismerni.(majd kérdezne valamit, ami érdekli)


2013. aug. 3. 19:01
1 2
 1/13 anonim válasza:
Én TUTI IGENT MONDANÁK! :)
2013. aug. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az elsővel nyert ügyed lesz a nőknél. A második szövegre csak a buta libák harapnak(mondjuk tesztnek jó:D)
2013. aug. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
igen.foleg ha tetszik a srac :)
2013. aug. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A spontán ismerkedés híve vagyok.

Ha nagyon tetszene a fiú akkor foglalkoznék vele, ha nem akkor nem igazán tetszene a helyzet.

2013. aug. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, biztos :))
2013. aug. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Hát, én az elsőt gyakran, a másodikat néha szoktam mondani.

1-2 kivétellel mindenki igent mondott...

Azért érdekelt az itteniek véleménye is, mégiscsak itt több ember van, lehetett volna az is, hogy csak azt a kevés nőt találtam meg, aki bele megy... De ezek szerint nem.

2013. aug. 3. 19:08
 7/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, az első az egyenes, nyilt, őszinte, nem megjátszós, míg a második sunyi, alattomos és az emberi butaságot és hiúságot felhasználja.
2013. aug. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az elsőben a szóismétlés rögtön elárulja hogy hülye vagy :)

Egyébként valami ilyesmi jobb lenne: Szia, elment már a XY busz? Erre mondja hogy nem. Te akkor megkérdezed hogy ő is azzal megy-e. Ha igen, akkor szóval tartod a busz érkezéséig, mellé ülsz és ott szállsz le ahol ő, közben végig beszélgettek. Hazakíséred kérsz elérhetőséget és kész :)

2013. aug. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az első jó, hasonlóval már próbálkoztak nálam és úgy sült el a dolog, h órákig csavarogtunk a városban, beültünk helyekre eszegetni, iszogatni, beszélgetni, tök jól éreztük magunkat (de végül nem lett belőle semmi).

A második viszont tök gáz. Tipikus sablon szöveg, azzal a mögöttes tartalommal, h csak a külső miatt szeretnél ismerkedni, tehát szexre hajtasz és valószínű minden szép lánynál bepróbálkozol.

2013. aug. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

7es, lehet...

8as, nem hinném, hogy olyan hatalmas összetett mondat lenne, hogy sok szóismétlés lehetne benne...

Amit te ajánlasz az nem tetszik, mert hátulról közelítős.

A másik, hogy nem vagyok városi, távolsági járatokkal utazom, és a legtöbb járat fogalmam sincs hova megy, amelyik nem a környékemre.

De senki se tudja mindet, az képtelenség.

2013. aug. 3. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!