Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha elhívok egy lányt "találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elhívok egy lányt "találkozni" akkor hova hívjam el, miről beszélgessek vele, és a legfontosabb: mire figyeljek a reakcióiból?

Figyelt kérdés
ezt úgy értem hogy ha mondjuk csavargatja a haját akkor állítólag bejövök neki. (ez csak egy példa)
2013. aug. 4. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Hívd el a parkba sétálni, fagyizni, ilyesmi. Mozi lehet mondjuk a második vagy harmadik alkalom.


Jelek és reakciók? Erre nehéz tanácsot adni, mert embertől függ. A hajcsavargatós szerintem inkább tudatos szokott lenni, mintsem tudatalatti, úgyhogy ne vedd készpénznek, hogy ha nem csinálja, nem kedvel.


Legegyszerűbben úgy derül ki, ha miután hazamentetek és elhívod megint akkor szívesen fogadja. Ha azt mondja, hogy nem ér rá, akkor legyen gyanús.

2013. aug. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Már egy szimpla séta, vagy pizzázás vagy éppen strandolás is tökéletes "találka hely". A reakciókat alapból észreveszed szerintem..ha sokat mosolyog és zavarban van vagy éppen elpirul akkor tuti tetszel neki.. ;D 15/L
2013. aug. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hogy miről beszélgess vele?:)

Sok tényezőtől függ:mióta ismeritek egymást? Mennyi idősek vagytok?

Lehet beszélgetni családról,szokásokról,hobbiról,jó ha tudsz pár viccet is benyögni(ha béna az sem baj!;) )

és ha kiderül h van vmi amiért mindketten nagyon lelkesedtek,akkor arról...

18L

2014. jún. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!