Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kérjem meg a lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjem meg a lányt, hogy randizzon velem?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett egy lány és nem tudom , hogyan is kezdjek hozzá. Egy turkáloban dolgozik, saját maga egy istenno, nagyon szép csaj. Nyomoztam utána, kiderítettem ,hogy nincs barátja jelenleg. Elmentem az uzletbe, vettem nála direkt egy pár fehérzoknit, mikor véletlenul hozzám ért majd elájúltam az izgalomtol. Hogyan mondjam el neki , hogy tetszik nekem? Elvégre nem mehetek, csak úgy hogy gyere randizzunk. Elmebetegnek fog nézni. Elég gáz! Lehet hogy így marad az egész? Addig legalább sasolva figyelem. Kérem, valaki adjon tanácsot, foleg csajok! Bocs a helyesírásért!
2009. okt. 25. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
bemész vásárolsz. Majd megkérdezed: "meddig dolgozol ma?" "nincs kedved, munka után meginni valamit?". nem nehéz ugye? :)
2009. okt. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Túl egyszeru, túl egyszeru lebukás.Mi lesz ha megmondja , hogy" mi vagyok én prosti, hogy csak így leszolítasz?" Elég betojos vagyok.
2009. okt. 25. 22:07
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
azt tudom mondani amit az első. vagy merítesz bátorságot vagy ennyi.
2009. okt. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
"Délután megvárhatlak Picúr?"
2009. okt. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát, éppen ez is egy verzio.:-D Valamit megprobálok, valahogyan. Koszi mindenkinek!
2009. okt. 25. 22:13
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha ezt válaszolja, hogy "mi vagyok én prosti, hogy csak így leszólítasz?", vagy valami hasonlót, akkor nagyon prosztó a csaj, ez esetben hagyd a francba. De ha kedves akkor miért mondaná ezt? Ha a válasz nem, és a csaj normális, akkor megfogalmazza úgy, hogy ne sértsen meg. Ha igen, akkor meg nyertél.


Szedd össze magad, ember.

2009. okt. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszi haver, nem leszek besz@ri!
2009. okt. 25. 23:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva miről lehet elkeztdeni dumálni egy boltos csajjal valamint aztán rögtön meghívjátok egy italra??
2009. okt. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ma 00:13 - mivel nem ismered millió egy dologra rákérdezhetsz. szóval téma lesz bőven
2009. okt. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!