Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért változik el a hangom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változik el a hangom ilyenkor? /bővebben lent/

Figyelt kérdés
Tudom kicsit értelmetlenül fogalmaztam meg a kérdést, meg igazából azt sem tudom, melyik témához kéne írnom. Lány vagyok, 17 éves múltam. 15 éves koromban kezdtem el "randizgatni", vagy hogyan is fogalmazzak. Mindig, az első találkozások alkalmával (addig számomra kevésbé ismert fiúval) egyszerűen nem tudok a "normális" hangomon beszélni, hanem nyávogósan.. egy szólval magas hangon.. Ilyenkor hiába próbálok beszélni a "rendes" hangommal, egyszerűen képtelen vagyok rá. 2 éve nem megy. Ez egy olyan kb. 8 találkozásig marad meg, utána már tudok "természetesen" is beszélni. Zavarban nem érzem magamat, teljesen nyitottan tudok beszélgetni akárkivel, de ez az egy dolog, a beszédhangom ilyenkor, ami nagyon-nagyon zavar, és nem tudok rajta változtatni. Igaz, még senki sem szólt le érte. Meg a kezemmel állandóan "legyezgetek" beszéd közben. Van valakinek hasonló 'problémája? Mit tudnék ez ellen tenni? Remélem érthetően fogalmaztam meg, előre is köszönöm a tanácsokat.
2009. okt. 25. 22:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ez generációs probléma.
2009. okt. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem találkoztam ilyennel, de egy randira elhívnálak mert ilyet még tényleg nem láttam :D
2009. okt. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Az ember a testbeszédjén keresztüli kommunikációt nem tudja irányítani, mivel tudat alatti folyamatokról van szó.

Lehet, hogy ezt tudatosan nem fogod fel, de valószínűleg egy bizonyos fokú ismertség és kötöttség kialakulásáig Te magad is próbálsz imponálni a Neked udvarló fiúnak (ha nem is pont ez az ok, de a folyamat ua. mivel ahogy írod, kb. mindig ua.kor ér véget).

2009. okt. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszokat!

másodiknak: nem maradtál le sok mindenről :)

egyébként a "legyezgetést" nem úgy kell elképzelni mint amikor egy kismadár repülni készül! :)

2009. okt. 25. 23:11
 5/15 A kérdező kommentje:

ó, most látom a harmadik választ!

köszi, ez tényleg lehet, hogy így van.

nagyon-nagyon hasznos válasz volt mégegyszer köszönöm, persze a másik kettő is hasznos volt!:)

2009. okt. 25. 23:12
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy egy más fajta képet akarsz az illetők felé közvetíteni magadról? Mm.. cicababának akarsz látszani, mondván az biztos jobban bejön a srácnak.. és ezt bebeszéled magad és talán ezért viselkedsz így. Amikor én is egy kiszemelt fiúval vagyok, akkor nálam is előszokott fordulni, hogy kicsit "nyájasabban" beszélek vele, mondjuk legyezgetni azt épp nem szoktam. :D
2009. okt. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

@23:14: Én is erről beszéltem, de ez nem feltétlenül tudatos dolog.

(23:10-es voltam)

2009. okt. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
cicababának! áh! :) de mondjuk ebben is lehet igazság. itt valami tényleg nagyon tudatalatti lehet, jó mélyen, mert egyszerűen nem tudok más hangon beszélni olyankor.
2009. okt. 25. 23:21
 9/15 anonim ***** válasza:

Olvasd el, megéri!

[link]

(23:18-as voltam)

2009. okt. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Engem izgat ha egy lány nyávogósan beszél. Persze csak mértékkel.
2009. okt. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!