Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, nektek miből áll egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek miből áll egy tökéletes első randi?

Figyelt kérdés
Most randizunk először a kiszemeltemmel,nagyon izgulok. Ő jön az én városomba,ezért nekem kéne kitalálnom valami programot.:) Ti mit csinálnátok szívesen? Hova mennétek? Milyen hosszú az álomranditok? :D Illetve végén legyen csók,vagy sem? És miről beszéltek szívesen a randin? Kort is! :)
2013. aug. 8. 23:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha a nekem tökéletes lánnyal randiznék, akkor az magából a tényből adódóan a tökéletes randi is lenne.
2013. aug. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%

Én Fifázok, te nézed. Érdekel mi az, és beszállsz. Utána megjön a rendelt pizza és egy tévéműsor közben a foci után megesszük a kanapén fekve :O


16F

2013. aug. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Csak egy tökéletes megoldás létezik: Szex
2013. aug. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Eszünk, iszunk, ba...romkodunk.
2013. aug. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Leginkább szexből xD


Amúgy jó sok beszélgetésből, nevetésből, és egyéb dolgokból, amitől elköszönéskor csókkal zárulna a történet! :3

2013. aug. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%
Drága étteremben kaja, nő fizet, utána leszop.
2013. aug. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Eresszetek egy kajálást valami nem túl lerobbant helyen, aztán fakítsatok egy parkbamenetelt, és a végén csapass egy buszmegállóbakikísérést.
2013. aug. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy tökéletes nőből, akinek nincsenek ilyen hülye kérdései :P
2013. aug. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Úgy Isten igazából minden hamisság és megjátszás nélkül meg tud nevettetni... ha egy lány engem meg tud nevettetni és szép is, akkor nyert ügye van... leszarom hol vagyunk és mit csinálunk :)
2013. aug. 9. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!