Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nő létére vki nem borotválj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nő létére vki nem borotválja a hónaljszőrét arról mit gondoltok? Lehet esélye ennek ellenére a férfiaknál?

Figyelt kérdés

Férfiak ha mondjuk randin meglátjátok , hogy a nő nem borotválja akkor esélytelen nálatok ?

Minden női korosztály borotválja ?


2013. aug. 10. 22:10
1 2
 1/18 andi9208 ***** válasza:
én úgy hallottam, hogy van olyan pasi, aki kifejezetten utálja, ha egy nő szedi, de ez szerintem elég ritka..
2013. aug. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Hát, nem mondom, hogy esélytelen, de azért nem a leg-bizalomgerjesztőbb a világon.


Ha olyan ruhát vesz fel, amiben látszik a hónalj, akkor illik leborotválni én úgy gondolom.

2013. aug. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
32%

"randin meglátjátok"

Szerintem hanyat is vágódnék :D

2013. aug. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Hát, megéri nyírni 60 alatt. Nem tudom, hogy a kedves kérdező milyen idős :)
2013. aug. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%

Én borotválom,mert amúgy kényelmetlenül érezném magam meg így jobban is tetszik:)

De én nem szólnék meg e miatt senkit mert ez teljesen magánügy.Mindenkinek a saját döntése kell,hogy legyen és ha ő úgy jobban érzi magát,hogy nem szőrteleníti akkor mit számít más mit mond:)

Ettől még lehet ápolt.

Szerintem ettől függetlenül lehet,hogy összejön egy pasival csak kicsit lecsökken a lehetséges partnerek száma..

Egyébként nem borotválja minden korosztály.Például az öregebbek,de ismerek olyan 40-50-es nőt is aki nem szedi csak ugye olyan ruhákat hordanak ami eltakarja.

16/l

2013. aug. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
31%

Mindenképpen borotváld le. Nem is értem, hogy vetődhet fel egy ilyen kérdés. Én is megteszem, pedig férfi vagyok, ráadásul a szőrösebb fajta, de a hónaljamat már csak higéniai szempontok miatt is borotválom. Ezt ilyen meleg napokban gondolom nem kell magyarázni.

Nem nőies. Én kirohannék a világból :D

2013. aug. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen visszataszító, ha egy nő nem teljesen csupasz.

Persze, azért annak a természetes szőrzetnek a mértéke is sokat számít, nem mindegy, hogy úgy néz ki, mint Csubakka, vagy pedig a normális határokon belül van.

Mindenesetre eszembe nem jutna pusztán ezért valakit elutasítani, mert nem borotválja agyon magát.

2013. aug. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként érdekes, hogy viszonylag kis időn belül mennyit változott az ideál. A 80-as években kifejezetten szexi volt, ha egy nőnek volt hónalj- és intimszőrzete. A férfiaknak meg szinte kötelező volt a dús szőrzet. Most meg már lassan lenézik azt, akinek megvan a természetes testszőrzete.

#6: (esztétikai szempontokat most félretéve) a borotválás nem tartozik ám a leghigiénikusabb megoldások közé. A borotva akaratlanul is kisebb-nagyobb mértékben megsérti az immunrendszer elsődleges védelmi vonalát, azaz a bőrt, utat adva a kórokozóknak. Szóval óvatosan azokkal a megállapításokkal, miszerint higiénikusabb a szőrzet leborotválása.

2013. aug. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
20%
Undorito mindenfele szorzet. A labadon is van?:O
2013. aug. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Étrisyon-nál a bölcsek köve. :) Óriási tévedés azt gondolni, hogy a testszőrzet bármiféle negatív hatással lenne a testi higéniára, ha az adott illető amúgy ápolt, és ad magára. Sőt éppen ellenkezőleg, a testszőrzet az immunrendszer elsődleges védelmi vonalának része. Különösen az intim szőrzet. Különösen női vonatkozásban. És igen, a 80as évek elején pl., (amikor én is születtem), az a fiatal lány volt a "legkelendőbb" a srácok körében és legirigyeltebb a lányok körében, akinek már szőrösödött a hónalja, vagy a puncija. Tudniillik az olyan lány az érett nőiességét és szexualitását sugározta azzal. Senkinek, sem fiúnak, sem lánynak eszébe sem jutott, hogy a nő leborotválja. És képzeljétek el, még orális szex is volt! :) Aztán jött a rendszerváltás, a humán érdeket háttérbe szorította a piaci érdek és megkezdődött a társadalmi gondolkodás átkódolása fogyasztásra. Ennek része volt a testszőrzet megutáltatása az egyénekkel szégyenérzettel és megbélyegzéssel párosítva. A média, a szépségipar és a gyógyszeripar pedig szép hasznot húz a tömegek irányíthatóságán és megtéveszthetőségén. És így jutottunk el oda, hogy ma egy fiatal lány, vagy nő annál nőiesebb, minél éretlenebb benyomást kelt intim részen.


A kérdésre válaszolva, kb pubertástól 40-45 éves korig a nők döntő többsége borotválja a hónalját (is és intim tájékon is), 40-45 felett már kiegyenlítettebbek az arányok. Én alapvetően érzelmi beállítottságú vagyok, és az első szexet nem sietném el, de ha első randin meglátom, hogy a lány/nő hónalja nem borotvált (ami azt jelenti, hogy valószínűleg intim tájékon sem borotvált), de amúgy a lány összességében ápolt, kultúrált benyomást kelt, (azaz csinos, szolídan nőies - nem kihívó - öltözködés, szép ápolt haj és bőr, kellemes illat, esetleg szolíd smink), akkor igencsak vissza kellene fognom magam, hogy tartani tudjam magam és ne vigyem fel magamhoz már a második randin. :) Csak lepne már meg a sors engem egy ilyen lánnyal, vagy nővel. :) Én optimista vagyok!

2013. aug. 11. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!