Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek csak barátkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak barátkozni akar, vagy többet szeretne? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Középiskolában eléggé visszahúzódó voltam, nem nagyon barátkoztam senkivel.

Volt egy évfolyamtársam (róla lesz szó a továbbiakban), akivel néha beszélgettem, de ő össze akart hozni egy szintén évfolyamtársammal, aki a barátja volt, de ő nekem sose tetszett, ráadásul nekem volt barátom.

Már 2 éve nem is láttam, néha facebookon rám írt és beszélgettünk. Masszőrnek tanul, májusban rám írt, hogy megmasszírozhatna-e, mert nincs kin gyakorolnia, akiket eddig megkért, azok mind visszamondták, merthogy a pasijuk féltékeny lenne. Én vizsgákra tanultam, ezért megbeszéltük, hogy elhalasszuk a masszázst későbbre. Elhívott fagyizni is, de nem értem rá, ezért az is elmaradt. Pár napja rám írt, hogy akkor fagyizunk-e, aztán elkezdtünk beszélgetni és felhoztam neki, hogy még tartozik egy masszázzsal. De nem tudom, hogy csak barátként tekint-e rám (hiszen régen is mással akart összehozni) vagy pedig többet akarna, esetleg kihasználná a lehetőséget, hogy egy szál bugyiban masszíroz,ráadásul én hívtam és megpróbálna lefektetni.

Kérdezgetett a kapcsolataimról és hogy mi miatt lett végük finoman érdeklődött, hogy milyen pasik tetszenek meg, hogy mi a horoszkópom, de lehet, hogy ezeket csak én értem félre és csak beszélgetni próbál barátként. Szerintetek?

Hogyan tudnék finoman rákérdezni arra, hogy "mik a terveim" velem?


2013. aug. 13. 01:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen egyértelmű....Valami férfi-nő dolgot akar, a többi majd kiderül. Ne csinálj olyat, ami nem tetszik neked, a többi meg szabad... Aztán meglátod mit akar. Az élet nem olyan, hogy mindent előre tudsz -.-
2013. aug. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Szerintem valamilyen féle kapcsolatot biztosan kiszeretne alakitani veled de nehéz döntés hogy baráti vagy szerelmi dolog van a háttérben.Én véleményem szerint a szerelmi dolog felé jobban huzodik a dolog de ezt igy nehéz megmondani.Ha ismered akkor tudnod kell hogy mit akar pl van aki egyböl megmiondja ha valakivel járni akar de van aki visszahuzodottab.
2013. aug. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy végigolvastátok és válaszoltatok.

Tudom, hogy az életben nem lehet előre tudni, hogy mi fog történni, de jó lenne tudni legalább azt, hogy mik a szándékai. Eddig mindig mindenkinél világos volt számomra, hogy ki mit akar, ő az egyetlen akinél nem tudom eldönteni. Leginkább az zavar be, hogy régen mással akart összehozni, bár ha belegondolok, lehet ez csak amiatt volt, hogy a barátjának előbb tetszettem. Nemrég azt is mondta, hogy régebben úgy érzete, hogy valami miatt nem szimpatikus nekem vagy valami bajom van vele.

Eddig még csak célzást se tett semmilyen irányba sem. Ma délelőtt (mikor még aludtam) kétszer hívott, később ráírtam és kérdeztem tőle, hogy mit akart, és mondta, hogy csak azért hívott, hogy akkor szombaton biztosan ráér és eljönne megmasszírozni.

2013. aug. 13. 01:20
 4/4 A kérdező kommentje:

És szerintetek ha jön masszírozni akkor milyen bugyit vegyek fel (mondta, hogy ha nem gond akkor fehérneműben kell lennem)? Szinte csak tangám van, a többi fajta bugyit nem szeretem. Van két csipkés francia bugyim, hagyományos bugyikból meg csak 3 régebbi szakadtabb darab van, amit alvásra szoktam csak használni melegben.

Na de azért a tangából ki van minden, szóval nem tudom.

2013. aug. 13. 01:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!