Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek mikor volt meg az elsö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mikor volt meg az elsö nyelves? Es milyen volt?

Figyelt kérdés
Új vagyok a témában és segitséget szeretnék kérni. Le tudnátok részletesen írni hogy hogy történik az egész? Ki kezdi, hogy mutassuk ki hogy most azt szeretnènk, módszerek stb. Tapasztaltak irjanak ha lehet, köszi.

2013. aug. 13. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Jajj.. hány éves vagy?


Amúgy, nekem az első jó néhány csókomnál semmi nyelv nem volt. Aztán az exemnél egyszer én voltam nagyon kíváncsi, hogy milyen lehet, így fogtam és finoman közelítettem a nyelvemmel az övé felé, majd átdugtam az övébe és ennyi. Tény ez nem volt olyan mint amilyet én elképzeltem.


Aztán a második barátommal már ment rendesen. Ő kezdeményezte és jó volt, főleg akkor jó amikor már fel vagy izgulva.


17/L

2013. aug. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az első csókom nyelves volt. Egy spanyol fiúval történt, akivel külföldi nyelviskolában találkoztam. A "randink" után szembeállt velem, és azt mondta "I have a surprise for you." és megcsókolt, nyelvesen. Eléggé meglepődtem, és a helyzettel hirtelen alig tudtam kezdeni valamit, de tetszett, főleg az, hogy milyen magabiztos. Nem volt életem legjobb csókja, sőt, de később még volt időnk csiszolni rajta. ;) 16/L
2013. aug. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elso csokom nyelves volt, 12 voltam, es katasztrofa volt.....:::Dp
2013. aug. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az első csókom pár napja volt:) és nem volt nyelves.Meglepetés szerű volt mert csak egy puszira számítottam :D
2013. aug. 15. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!