Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan erthetnem öt meg? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan erthetnem öt meg? Van egy haverom akit mar evek ota ismerek, de ritkan talakozunk, sajna. Tervezgette, hogy majd megyünk moziba, meg ide-oda en meg örültem neki.

Figyelt kérdés
Mult heten irt, hogy talakozzunk es´mondta, hogy mar reg ota akart velem beszelni, de sosem voltam egyedül. Stb. Megtörtent a randi, össze-vissza vitt magaval, mindenhol megvett nekem mindent, kicsimnek hivott többször is (elötte soha). Aztan elmentünk egy folyopartra,odahivta a legjobb baratait akiket nem imertem elötte.Azok a mi kocsink melle parkoltak es vegig hülyeskedtek,de ö velem maradt es beszelgettünk.Nagyon szep este Volt.Aztan megkerdezte,hogy en jelentkezzek vagy ö,de aztan sajat maganak megvalaszolta,hogy ö fog hivni.Azota nem jelentkezik.Miert?
2013. aug. 15. 00:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert szoftverhibas a telefonja és kitorlodott a számod
2013. aug. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha őt kérdeznéd biztos megosztaná veled a választ.
2013. aug. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
En nem hivom fel,mert,ha tenyleg folyt.kövöt szeretne,akkor mar jelentkezett volna.Szerintem ennyi ´...de miert edesgetett akkor igy magahoz?A baratnöim Sem ertik.Ha nem tetszenek neki,akkor nem nyaggatott volna amikor összefutottonk valahol,hogy en miert nem jelentkezek sosem nala,meg el Sem hivott volna randizni.Égy lany is 2x felhivta ejszaka,de ö elnyomta.Tudtommal nincs baratnöje,mert a közös ismerösöket kifaggattam.De mi van ha megis?Ja es irtam egy sms masnap,hogy jo Volt vele köszönöm,de nem valaszolt.En nem akarok utana szaladgalni,de ugy erzem,hogy nagyon tudnam szeretni a karakterje miatt.Nem tudom mit tegyek...
2013. aug. 15. 00:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet elhagyta a telóját, lekódolódott, vagy SIM kártyát kell cseréljen, kituja, s nemtudja a számod...
2013. aug. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan beszélj vele kitduja milyen katasztrófa miatt nemtud beszélni.
2013. aug. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!