Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon félek. Miért félek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek. Miért félek az első csóktól?

Figyelt kérdés
Holnap fogok életembe először csókolózni 15éves vagyok..Soha nem csókolóztam még igy nagyon félek,hogy elrontom..Nagyon tapasztalt fiúval leszek..Aztmondta,hogy majd segít,de akkor is,én nagyon félek..Izgulós,stresszelős fajta vagyok..Nagyon félek hogy elrontom..És nyelves lesz..Mondta..A kezeimmel mit csináljak ? Nemtudom mit kell ilyenkor tenni..Szerintetek semmi értelme félni ? Lesz amilyen lesz ?:D Az elsőn úgyis átkell esni valamikor..Csak nagyon félek,hogy elrontom :s Azt mondja nembaj hogyha elrontom,de akkoris :D

2013. aug. 15. 10:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Na állj. Te egyáltalán együtt vagyt azzal a sráccal? Vagy csak arra megy ki az egész, hogy megkapd az első csókod és legyen mivel dicsekedni a barátnőiednek? Mert akkor egy jó nagy barom vagy. Az első csókot azzal a sráccal kell megkapnod, akibe szerelmes vagy, nem csak úgy hogy essünk át rajta.



Amúgy nem lesz olyan borzasztó mint gondolod. Nekem például teljesen jó volt az exemmel, az első. És igazából hiába tervezed el, hogy mit fogsz majd cinálni össze se fog jönni, tégy abban a helyzetben úgy ahogyan akarsz, ennyi. Majd jön az magától.

2013. aug. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Majd belejössz, szerintem jobb tanítgatni egy lányt csókolózni, mintha látod rajta, hogy már sok pasival csinálta.
2013. aug. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
#2-s De érzelem mentesen? Soha. Nekem eddig 2 barátom volt, a másodikkal most is együtt vagyok. Én se csokólóztam sok pasival csak kettővel és mégsem akartam hogy engem bárki is tanítgasson.
2013. aug. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Persze hogy szeretem :D És nem menősködésről van szó,mert alig beszélek lányokkal és alig vannak lánybarátaim:D Fiúkkal jövök ki inkább..Mindig is jobb volt velük a kapcsolatom:D Szóval azt mondjátok jön majd magától?:D A kezemmel közben mit csináljak?:D
2013. aug. 15. 10:53
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Nyúlj a gatyájába:DD
2013. aug. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
:DD persze:D először még csak a csókon akarok túlesni :D De nagyon izgulok ettől is
2013. aug. 15. 10:55
 7/25 Sir Sarcasm ***** válasza:

Majd jön minden magától ne félj. Az pedig, hogy elrontod kit érdekel? Rögvest kijavíthatod egy másodikkal, ne aggódj már ilyenen.


Majd írd meg hogy ment :)

2013. aug. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Rendben :D
2013. aug. 15. 10:56
 9/25 Sir Sarcasm ***** válasza:
100%
És használj kevesebb szmájlit. A kevesebb sokszor több.
2013. aug. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Basszus ne tervezz előre semmit. Ennyi. Majd tudni fogod mit tegyél a kezeddel akkor. Nem kell eltervezni. Én azt is hülyeségnek tartom, hogy eldöntöttéek akkor majd holnap....

Nem értem a mostani lányokat.

2013. aug. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!