Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melegek! Melyik meleg helyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Melyik meleg helyen van a legtöbb kigyúrt meleg pasi?

Figyelt kérdés
Nem nagyon voltam még meleg helyen, csak alterben de nem volt túl sok. Hol van nagyobb esélyem kigyúrt pasival randizni? 19F
2013. aug. 16. 03:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Honvédség vagy még a büntetés végrehajtási intézetek is jók.
2013. aug. 16. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne már! Magyarországon nincs kigyúrt meleg
2013. aug. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
melegebb éghajlatokon kéne keresned.
2013. aug. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2. Menj fel egy meleg társkeresőre... Hidd el, van 100kg feletti is
2013. aug. 16. 23:10
 5/8 anonim ***** válasza:
ne már, mondj már egy ilyen meleg társkeresős oldalt
2013. aug. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Planetromeo
2013. aug. 20. 03:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Rómeón akadnak kigyúrt melegek is.

Bár nem tudom,hogy mit jelent számodra a kigyúrt.

Van,aki szálkás,és magát kigyúrtnak nevezi.Van az izmos,a kigyúrt az már nekem olyan 180/100....olyan tényleg nem sok van:D

Izmos pasi,ilyen 180 cmhez 80 kg-90 kg van elég sok.

Nekem pl nagyon teszenek az izmosak,de a kifejezetten kigyúrtak már nem.

2013. nov. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De ne csodálkozz,ha visszautasítanak,nagyon válogatósak,és többnyire inkább a szexre mennek.

Sok izmos/kigyúrtnek a szintén magukhoz hasonlók tetszenek,akadnak,akiknek a pasis,sportosan vékony vagy izmoska(izmos,de nem nagydarab,hanem alacsonyabb,de szép kidolgozott)tetszenek.De olyannal is találkoztam már,akiknek kifejezetten a vékony,kissé lányos pasi tetszenek,de ez a legritkább.

2013. nov. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!