Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezen meg tud sértődni egy lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen meg tud sértődni egy lány?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok, az osztályban én vagyok az egyik legjobb tanuló, a családom anyigilag nagyon jól,180 cm vagyok és a eléggé izmos, jóképünek is tartanak és az osztályban a "menők" közé tartozom. Van egy lány az osztályban aki régóta tetszik. A lány egy kicsit nagyképű pl a csúnya fiúkkal szóba se áll. Velem mindig nagyon kedvesen viselkedik szereti a társaságomat sokat beszélünk sőt táborban még együtt is aludtunk. Ahogy vége lett a sulinak nem beszéltem vele mivel nem szoktam sokat facebookozni de eldöntöttem hogy a névnapján felköszöntöm és elmondom neki hogy mit érzek. A névnapja reggelén facebook felköszöntöttem és irtam neki hogy találkozzunk valahol mert vettem neki ajándékot és oda akarom neki adni. Erre a lány mondta hogy neki ma nem jó. Megkérdeztem tőle másnap hogy jó e neki de erre azt válaszolta hogy nem tudunk találkozni mert egész nyáron nem lesz otthon. Azóta mióta felakartam köszönteni mindig leráz ha ráírok vagy vissza se ír Szerintetek egy lány megtud azon sértődni hogy jóindulatulag felakartam köszönteni? Vagy megtudta hogy szeretem és ez a baja?
2013. aug. 17. 00:46
 1/10 anonim válasza:
93%
A lányok bármin meg tudnak sértődni. :D
2013. aug. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ezen biztos nem sértődött meg. 16L
2013. aug. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Egyébként, ahogy írtad, hogy kicsit nagyképű. Ebből következik, hogy miért nem örül neked. Hagyd békén és keress egy rendes lányt majd!
2013. aug. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A női agyhoz egy 1000 kötetes lexikonsorozatot ki lehetne adni...
2013. aug. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem h megsértődött, csak nem érdekled...
2013. aug. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vagy azon sértödött meg, hogy amugy tábor után eszébe se jutottál, azért tarthattad volna a kapcsolatot
2013. aug. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

De akkor miért engedte hogy vele aludjak?

Meg mindig olyanokat mond hogy mennyire szeret velem lenni meg mindig dicsér

2013. aug. 17. 01:00
 8/10 anonim válasza:
Szerintem meg minden lány örül az ajándéknak kivéve egyesek ugye de ha ilyen sznob el kéne felejtened keres jobbat aki meg is érdemel
2013. aug. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 geheim válasza:
Lehet hogy a nyár neki nem volt eseménytelen és összejött valakivel!?
2013. aug. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És a normálisabb fiúk mindig az ilyen lányokat kedvelik...
2013. aug. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!