Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki?

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet hogy tavaly egy sulis csajjal ugyahogy jóba lettünk...beszélgettünk suliba ilyenek..facen is rendszeresen..aztán azóta semmi..és vmikor régebben ráírtam h mi újság hogyvan?kérdeztem miért ideges stb..és nem jött válasz a mai napig..lehet elaludt vagy olyan zaklatott volt..nemtudom..írjak rá megint?milyen szöveggel ?és hát nah megtetszett..és szeretném ha találkoznánk még nyáron stb..mit tegyek?

2013. aug. 17. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Írj neki nyugdotan kezdjetek el beszélgetni stb. Utána meg hívd fel fagyizni vagy valamit, vagy esetleg töltsétek együtt augusztus 20. Keressetek valami jó programot és akkor minden okés lesz. Aztán úgyis látni fogod, hogy ő is nyit e feléd vagy sem. :)

Hajrá!

2013. aug. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bocs a negatív vàlasz miatt elõre is, de szerintem így akart leràzni a làny... Lehet õ haverként kezelt volna téged, te viszont adtàl olyan jeleket hogy bejön neked és nem akart bunkòn elküldeni a francba, hanem inkàbb màr írni se írt, hàtha ebbõl leesik neked is, hogy nincs esély. Azért mondom ezt mert én is csinàltam màr ilyet, szinte pont ugyanez volt a szituàciò. Csak a sràc ott sem adta fel, és tovàbb küzdött egészen 1 hònapon àt hogy végre vàlaszoljak màr neki valamit. Nem értette meg, hogy én egyszerüen nem akartam vele beszélgetni, és direkt nem írtam vissza. A végén, rengeteg üzenet utàn begurultam és csúnyàn lekoptattam... :/


Szòval szerintem ha tetszenél a lànynak és annyira oda lenne érted, szerintem (biztosan..) akkor is vàlaszolt volna, ha full ideges/elfoglalt. Ha nem is aznap, de màsnap biztosan... De nem tette, ezért annyira nem érdekelheted õt.


Persze ez csak az én véleményem. Egyébként ha nagyon tetszik neked a làny, írj rà és pròbàld meg még egyszer. Egy pròbàt mindenképpen megér a dolog, nem veszítessz vele semmit. De ha ezutàn sem reagàl neked, hagyd, mert akkor egyértelmü, hogy miért...

2013. aug. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi az igazan megfogalmazott ertelmes kerdest :) Irok neki...en nem hiszem h mindig is ugy irtam volna neki mint egy güriző gyerek...nem hiszem h tudja h en nekem tetszik..ez biztos...
2013. aug. 17. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!