Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tini lányok, ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini lányok, ha egy fiú megcsókol titeket első talin és ti egyből visszacsókoltok nem ellenkeztek annak mi az oka ezek közül? A személyes véleményetek érdekelne, hogy ti hogy álltok ehhez a dologhoz.

Figyelt kérdés

1.tetszik nektek az a fiú


2. csak kiváncsiak vagytok milyen egy csúnya fiúval csókolózni


3. nem mertek ellenkezni



2013. aug. 17. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:

1. biztos h ezért!!!!

(2. ha nem az esetem nem érdekel h csókol pofon b*sznám oszt cső...:DDD

3. ha nem akarom eltolom és szintén pofán b*szom :DDD)

Szal tuti h bejössz neki

2013. aug. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi a rákért menne el egy számára csúnya sráccal randira?

Egyébként meg azt lehet érezni, hogy le lehet-e kapni a csajt vagy nem.

2013. aug. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1.
2013. aug. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem is tudta hogy nézek ki, vakrandi volt... Vagyis én tudtam hogy néz ki ő, de ő nem tudta, lényegében csak találka volt nem is randi.
2013. aug. 17. 23:15
 5/7 anonim válasza:
Mindeképpen az első. Annál szarabb nincs amikor olyannal smárolsz aki nem is tetszik
2013. aug. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezzt nem értem, olyan sokan mondták már, hogy ronda vagyok, akkor miért nem lökött el? Miért smárolt volna egy ronda fiúval?
2013. aug. 19. 00:50
 7/7 anonim ***** válasza:
áh az utolsó kommented miatt majd nem meg fulladtam a röhögésben ezért tájékoztatlak hogy nem minden lánynak ugyan olyan az ízlése meg vannak olyan lányok akik nem nézik ki hogy néz ki ha szereti akkor nem érdekli őket erre egy példa hogy elhidd vannak ilyenek pl: én de ez nagyon vicces volt ja és szerintem az egyes tetszel neki
2013. aug. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!