Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányoknál van olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknál van olyan, hogy féltékennyé akar tenni egy fiút? A szituáció az, hogy van egy csaj akinek szerintem bejövök, bár idáig nem is gondoltam arra, hogy akar valamit.1 hónapja viszont komolyabbra vált a dolog.

Figyelt kérdés
Viszont van egy osztálytársam akire mindig azt mondja elöttem,hogy dejó pasi,közbe engem fűz aztmeg le se sz*rja.. Én utálom azt a gyereket szóval az a szál sem jó,hogy rajtam keresztül akar hozzáférni a sráchoz.Vagy a lányok,hogy mutatják ki azt,hogy bejövős nála a srác? Bármilyen tippnek,ötletnek örülnék, tesóm nincs akivel ezt megbeszélném,anyámékra meg nem kötném még..:) 17/F
2009. okt. 29. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezzél már rá,hogy tetszik-e neki az a srác.Ha nem,tiéd a pálya a célvonalig.
2009. okt. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a csajszi látni akarja rajtad hogy neked ez fáj,nyomulj és kiderül hamarosan hogy ki is kell neki...de szerintem te.
2009. okt. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha tetszik nekem egy pasi, és bizonytalan vagyok abban, hogy vajon én is neki, bevetem ezt a taktikát. Néha kicsit hülyéskedek egy másik sráccal (persze normális határokon belül), amikor a kiszemelt pasi van a közelben. És ilyenkor a szemem sarkából nézem, hogy mit szól.. mert egy tekintetből rá lehet jönni, hogy mi a helyzet.. :)
2009. okt. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A 3. válaszolónak örültem a legjobban!:) Az a helyzet,hogy én is erre gondoltam. És 100%,hogy nem volt benne biztos,hogy be jön nekem mert nem mutattam ki semmit.
2009. okt. 29. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!