Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívok egy csajt moziba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívok egy csajt moziba akivel nagyon rég óta vagyunk barátok de én szeretnék egy kicsit komolyabb kapcsolatot vele mit tegyek? Arra gondoltam hogy elhívom moziba átölelem meg ilyenek az jó ötlet? Ha moziban megcsókolom az gáz?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy közeledjek hozzá :S Tudnátok ebben segíteni?

Illetve hogy mozi után mit csináljunk?


2009. okt. 29. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem muszáj átölelni, elég ha kötöszködsz vele a film alatt:)

Például, dobálod popcornnal, ha visszadobál, akkor "nyert ügyed van";)

Vagy direkt lökdösheted a könyökét stb:)

Dedós dolgok, de sztem tökre aranyosak:)

Mozi után meg menjetek sétálni egyet!:)

2009. okt. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

nem lenne gáz ha megcsokolnád.

dee régota barátok vagytok,és lehet hogy ö továbbra is jó barátod akar lenni.

2009. okt. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Lehet, hogy fordított helyzet, de ha a csaj engem lökdösne moziban, vagy popcornnal dobálna, lehet rácsuknám a széket : D
2009. okt. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok és az uccsónak üzenem, hogy nagggyon kemmééény!!!:D xD

De téged nem is popcornnal kéne dobálni, hanem minimum leönteni kolával!! xD (bocsi)

2009. okt. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Először ki kellened puhatolnod, hogy akar-e tőled valamit, mert ebből nagy égés lehet, ha tényleg régóta barátok vagytok. Szerencsére velem még nem fordult elő, de sok ismerősöb belebukott ebbe.


Szerintem bókolj neki, próbálj meg minél többször hozzáérni és figyeld a reakciókat.


De ha már tudod hogy te is tetszel neki akkor hajrá. Moziban ne csókold meg, ha akar tőled valamit lesz rá alkalmad utána is.

2009. okt. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
11%
mondod neki kapb be ő meg válaszol előveszed?
2009. okt. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint nem is lehet moziba ismerkedni. 2 ember ül egymás mellett és nagyon nem egymásra figyelnek. Szerintem ez nem randi. Egy parki séta vagy teázó vagy hamburgerező sokkal ötletesebb lenne. De ha már moziba mentek akkor ne csókold meg ott mert lehet, hogy a lányka például szégyenlős. Az ilyen dolgokat érdemes átgondolni...
2009. okt. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!