Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek megcsókoljam vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsókoljam vagy még korai?

Figyelt kérdés

szóval van egy lány akit alig 1 hete ismerek úgy közelebbről, eddig csak látásból ismertük egymást, mert az egyik lány haverom sokat mesélt neki rólam és kedden itt voltak a közelbe a barátnőjével és KIHÍVTAK(!!!) beszélgetni, nagyon jó volt, egyből megtetszett a lány, szerintem én is neki, bár ezt még egyikünk se közölte a másikkal. és pénteken találkozni fogunk csak 2-esben, mivel megyek a sulimba csak ennyit mondtam neki, és ő azt mondta hogy a sulitól nem messze lakik és találkozzunk, és megint ő akar velem, (nyilván nem tudtam eddig hogy hol lakik) és elmegyünk beszélgetni egy jót, és arra gondoltam hogyha lesz olyan alkalom akkor megcsókolom, viszont nem vagyok nagy nőcsábász, így még csak életemben egyszer csókolóztam és lehet hogy nem lesz annyi bátorságom hozzá, hogy tudassam vele hogy én akarok tőle valamit.. de viszont túl korainak tartom még, szerintetek?

ő 15/L, én 17/F


2013. aug. 22. 00:52
 1/10 anonim ***** válasza:
hát szóval ez a 2. randitok? az a pillanattól függ, de én még várnék vele.
2013. aug. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem nevezném egyiket se randinak, csak találkozásnak, beszélgetésnek!
2013. aug. 22. 00:57
 3/10 anonim ***** válasza:

hát pedig az a találka kettesben randi lesz, ha tetszik ha nem, mert nem akkor szokás randizni, ha már együtt vagytok, hanem még előtte :P

és hogy mi legyen a csókkal, az majd ott eldől, de nem kell erőltetni semmiképp, ráértek még

2013. aug. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
akkor legyen randi! köszönöm a választ!
2013. aug. 22. 01:02
 5/10 A kérdező kommentje:
jöhetnek még a válaszok, ha esetleg valaki máshogy gondolja!
2013. aug. 22. 01:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Észrevehetnéd, hogy a csaj elég egyértelműen kezdeményezett nálad, szöval bármikor megcsókolhatod, amikor a helyzet adja. Bár sztem jobb ha kicsit megváratjuk a másikat a csókkal :)
2013. aug. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
észrevettem, azért is támadt ez a csók ötlet!
2013. aug. 22. 01:29
 8/10 anonim válasza:
szerintem várj még vele....lehet h nagyon bejössz a lánynak de minnél tovább húzod (azért azt se túl sokáig) annál jobb..és ezzel nem azt mondom h hónapokig húzd de legalább még pár alkalomig biztos...bár ez az én véleményem. 15/L
2013. aug. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. aug. 22. 10:50
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem várj még egy kicsit:) de ezt neked kell tudnod :)soksikert
2013. aug. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!