Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogy kezdeményezze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy kezdeményezzek nála, nem tartaná illetlennek?

Figyelt kérdés
Múlt héten a szobámban kiégett a villany, de kiderült hogy a vezetékkel lehet valami gond, ezért kihívtam egy szakembert.Reggel elaludtam, és arra kaptam magam, hogy már ott áll a szobámban.Alsónemüben szoktam aludni, és nagyon elpirultam, hirtelen betakartam magam.Ő is nagyon megijedt és elnézést kért, aztán gyorsan kisietett.Első pillantásra megtetszett nekem, és azóta sem tudom elfelejteni, végig nagyon kedves volt velem.Megadta a telefonszámát, ha esetleg még valami gond történne, de mit szólna hogyha nem azügyben hívnám?Mit tegyek?

2013. aug. 22. 14:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem okkal adta meg a számát :) esetleg felhívhatod valami nagyon átlátszó indokkal, vagy jelöld be facebookon.
2013. aug. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!