Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Milyen magas, testalka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen magas, testalkatú fiúk tetszenek nektek? Én 184 cm vagyok,85 kg, nem kövér, arányosan izmos, "vállas". Tudom, hogy az összkép számít, de ez látatlanban jó lehet?

Figyelt kérdés
2013. aug. 22. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet nàlam inkàbb az arc szàmìt.
2013. aug. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És gondolom kopasz(odó) is vagy. Nem unod még minden nap 3x kiírni ugyanazt a kérdést?
2013. aug. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Közepesen hosszú hajam van..
2013. aug. 22. 17:34
 4/7 anonim ***** válasza:
kor??
2013. aug. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
32
2013. aug. 22. 18:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Személy szerint hogyha valaki tetszik, abban megfog valami, függetlenül súlytól-magasságtól-izmosságtól és minden mástól :)Az a lényeg, ahogy viselkedsz, amit sugárzól, nem feltétlen az, hogy hogy népzel ki, és mellesleg mindenkinek más az ideálja :)
2013. aug. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hs megfog akkor az ove vagyok
2013. aug. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!