Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért kell ilyen szövegeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ilyen szövegeket mondani?

Figyelt kérdés

Ismerkedek, és megkérdezik milyen magas vagyok. Közlöm a magasságom (177), és már rögtön olyanokat mondanak, írnak, hogy majd akkor kihúzom magam melletted, megoldjuk hogy ne legyen feltűnő a különbség stb... Nem tudom miért, de ezek a dolgok már irritálnak. Látják, hogy magas vagyok, de mégis ismerkedni akarnak. Miért van ez?


Normális kommentek kérnék!

Ez már komolyan zavar engem.


2013. aug. 23. 08:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem csak viccből mondta:D Am 177 az annyira nem kirívóan magas, 15 vagyok osztálytársam meg 198cm xd
2013. aug. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
én lány vagyok. és minden pasi ezzel jön.
2013. aug. 23. 08:57
 3/28 anonim ***** válasza:
Ja, az más, akkor tényleg magas vagy:D Belülről minden fiút zavar, hogy nála a lány magasabb, még ha azt is mondja, hogy nem.
2013. aug. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Én 173 cm vagyok, de engem nem zavar. Van egy csomó pasi aki 180-190 cm, ismerkedj velük.
2013. aug. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
4-es 1-es vagyok: én is 173cm:D
2013. aug. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
10%
Ez csak vicc, nem sértés. Ha jól tudom az átlag férfi magasság olyan 180 cm, az átlag női meg olyan 165 cm. Te kb a férfi átlagmagassághoz állsz közelebb, ez a legtöbb pasinak szokatlan, de nem baj. Egyszerűen csak viccből megjegyzik, hogy jó magas vagy, ki kell húzni magukat melletted. Ez szerintem inkább jópofa bók (össze kell szedni, ki kell húzni magam melletted), mint sértés.
2013. aug. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
de az olyanok nem akarnak ismerkedni (általában alacsony lányt választanak), vagy "selejtesek", már bocsánat. nagyon sok a nálam alacsonyabb pasi, ezt vettem észre.
2013. aug. 23. 09:04
 8/28 anonim ***** válasza:
0%
Akkor keress magasabbat, mást nem tudunk mondani.
2013. aug. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
nem sértésnek veszem, de ezzel az alacsony önbizalmukat mutatják csak. meg hogy jajj de magas vagy, lehet kínos lesz mutatkozni együtt. volt velem egy magas barátom, de neki már minden baja volt. magassarkút nem vehettem fel, és azt akarta, hogy én görnyedjek mellette. hát, annyira hülye azért nem voltam. :D
2013. aug. 23. 09:06
 10/28 anonim ***** válasza:
ez csak egy vicc, te leány
2013. aug. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!