Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam meg a csajnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a csajnak h szeretem és h full jó vele meg minden?

Figyelt kérdés
Csak félek h mit reagál rá és csak 2 hónapja ismerem. De ha már 1 nap nem beszélek vele akkor hiányzik.
2009. okt. 30. 01:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mond neki el az igazat.:)

Hivd el valahova, és mivel gondolom közelebb kerültetek már 1máshoz, akkor mond el neki, vagy adj arra utalo jeleket.

Vagy csokold meg a 'randi' végén:)

2009. okt. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát már célozgattam rá csak sztem nem vette a lapot lehet h nem jövök be neki megeshet akár ez is ?
2009. okt. 30. 08:34
 3/12 A kérdező kommentje:
1. és ha neki ez nem fog tetszeni? akkor csak szopatott idáig?
2009. okt. 30. 09:59
 4/12 anonim ***** válasza:

sztem ne támadt le egyből azzal hogy szereted!!!

én csaj vagyok és nagyon "nehezen" vallottam be az exemnek anno...nem dobálóztam ezzel a szóval mert jelentése van és nagyon sok és fontos dolgot takar...

de visszatérve sztem dumálgassatok és tereld arra a témát hogy jéééé ez történt...ja de te nem emlékszel rá mert akkor még nem ismertelek és jéééé aztán megismertelek...és, izééé szóval nagyon örülök neki, sztem tök jófej csaj vagy.....vagy valami hasonlót mondj neki...

ha elpirul vagy zavarba jön akkor jólesik neki...keresd a közelségét...ha úgy van simogasd meg az arcát, fogd meg a kezét....ha elhúzódik akkor vagy nagyon félénk vagy nem akar semmit...

szóval ne rohand le azzal hogy szereted max már csak akkor ha jártok, inkább célozgass hogy jól kijössz vele és hogy szeretsz vele lenni

Sok sikert és remélem összejöttök!!! :)

Lina

18/L

2009. okt. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Lina :)


Hát úgy ezen már túlestem vele meg ha átölelem akkor úgy akarja ő is mert nem húzódik el se semmi sőt általában ő is átkarol és sztem ez jó meg minden...

Csak akkor tartok h ha mondjuk megcsókolom akkor mit fog csinálna kiakad vagy nem :S :D te mit tennél a helyébe :)?

Am én is remélem h járok majd vele :)

2009. okt. 30. 12:52
 6/12 anonim ***** válasza:

Hmmm

Most voltam eggy csajjal épp és először taliztunk..és teccik de azt ugye nemtudhaatom h énis neki.ez az eggy akadály:Dde amugy 2hónap után szerintem lazába elmondhatod neki hogy jólérzed magad vele.Én ezt mondanám(Figyi amugy én tök jól érzem magam veled és én szeretném ha komolyabbra is fordulhatna esetleg a dolog:) ) erre ő 2eset figy szerintem maradjunk barátok de 2hónap után ez kb 10%esélyxDelég kicsi a maradék 90% ezlenne(szerintem oké én benne vagyok mert énis jólérzem magam veled:) )

sok sikert:)és bátorság!!!!!!amugy jobban jársz a célozgatással aztán a bókok aztán már rajtad áll:Dén a haját buzerálnám:DxDnahh

üdv17/F

BD

2009. okt. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ja oksa :D azért kösz :D majd lesz valami :D
2009. okt. 30. 20:19
 8/12 anonim válasza:
Szerintem is hivd el randizni , probálj a kedvébe járni ölelgesd, csokold meg és mutasd ki neki hogy pontossan mit is érzel . ha eddig már hagyta hogy megöleld sztm nem kell félned attol hogy visszautasit . semmikép ne támadd le azzal hogy szereted mert tapasztalatbol mondom hogy tényleg nem vezet jora . soksikert :)
2009. okt. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát tegnap már célozgattam rá de azt mondta, hogy még nem szeretné majd kialakul valami ezt mondta :S és most ő ezzel azt akarta elérni, hogy békén kellene hagynom vagy, hogy még nincs felkészülve egy újabb kapcs-ra?
2009. okt. 31. 09:01
 10/12 anonim ***** válasza:

vagy félénk vagy nincs felkészülve vagy csak kéreti magát...

a pasik ettől kiakadnak, de én is "játszom" néha...kell a pasiknak az hogy lássák hogy nem olyan sima az ügy és hogy egy kicsit jobban hajtasanak a csajért...jól esik látni egy csajnak hogy ha akadály vagy visszautasítás éri a pasit akkor az nem ott hagyja hanem próbálkozik tovább, ezáltal látja hogy számíthat rá és fontos neki...


hát hogy mit tennék? ha nem akarnám a csókot akkor elhúzódnék (mellesleg volt ilyen de csak azért mert nem vártam de aztán a pasi gyengéden megfogta a nyakam és pusssz :)) de ha nem lennék ellene a csóknak akkor hajrá


amúgy megjegyezném hogy én jártam már úgy hogy a pasi még nem gondolta azt hogy itt az ideje a csóknak és én meg nem akartam lekapni pedig majd megvesztem érte!!! ki érti a pasikat?:S na mindegy....

szóval sok sikert és kitartást mégegyszer!!!


Lina voltam ismét :)

2009. okt. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!