Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Titkos randi biztos jó ötlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titkos randi biztos jó ötlet?

Figyelt kérdés

Ha valakinek volt már titkos randija az leírná résztelesen olyanokra lennék kíváncsi h miből kifolyólag döntött/döntöttek így ès h hogyan èrezte/érezték magukat

Nem volt lelkiismeret furdolásotok?



#Szerelem.; fiú;
2013. aug. 23. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért kéne titkos legyen egy randi? És ki előtt?
2013. aug. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A szüleim nem engedtek el randira de a nsrácnak meg elege van hogy csak fb.n beszélünk

mondta többször is h szeretett volna velem talizni

meg megis írta h ez nem nehet így zovább h csak fb.

2013. aug. 23. 20:56
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem jó ötlet. Nem tudom, hány éves vagy, miért nem engednek el a szüleid, esetleg csak ehhez a fiúhoz nem, vagy máshoz sem. De hidd el, ha bármi miatt kiderül, hogy átverted a szüleidet, abból nem jössz ki jól. Inkább győzd meg őket, esetleg találkozzatok nálatok, amikor a szülők a közelben laknak, ez megnyugtathatja őket is, megimserhetik a fiút, és inkább elengedhetnek vele.
2013. aug. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nálunk kizárt dolog mindenki előtt leégetnek előalkalommmal gáz lenne leégni biztos valami számomra cikis dologról lenne szó..
2013. aug. 23. 22:13
 5/5 JohniDaren ***** válasza:
Szerintem 1 belefér. Ha ez az első akkor lehet titkos. Nézd meg milyen a fiú, ismerd meg, ha tetszik és kedves és úgy döntötök legyen egy 2. is, akkor azt már feltétlenül mond el. Ha nem jön össze semmit sem vesztettél.
2013. aug. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!