Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sok pasinak miért csak akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok pasinak miért csak akkor lesz érdekes egy lány, ha már foglalt lett?

Figyelt kérdés

2 évig malmoztam, unatkoztam szingliként.

Erre ahogy összejövök egy pasival, 3 másik akinek addig fel se tűntem elkezd nyaggatni, szíveket küld meg kavargat, félreérthető dolgokat utalgat.

Amíg szabad voltam, lehetett volna szabadon... most miért, miért ilyen szemetek? Miért csak most vagyok érdekes, fülig szerelmesen szét akarnak minket túrni... miez már?


2013. aug. 25. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
fiukkal is van igy.
2013. aug. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez fordítva sokkal gyakoribb mikor a foglalt csávóra repül rá 100 csaj miközben ott állna mögöttük 200 szingli csávó.


Miért? Mert minden csaj ugyanarra a pár csávó-főtípusra hajt.

2013. aug. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért, mert ha valaki szerelmes, az meglátszik rajta. Ilyenkor az ember általában nyugodtabb, nyíltabb, boldogabb, többet viccelődik, kedvesebb, sőt egészségesebb is, pl jót tesz a bőrnek. Ezt pedig mások is észreveszik :D
2013. aug. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!