Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha a randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a randi 'verekedésbe' torkollott?

Figyelt kérdés

Második randim a lánnyal, aki némileg fiatalabb nálam (én 28, ő 21).


Minden rendben ment, elhívtam egy étterembe vacsorázni, ettünk, beszélgettünk. Hirtelen megjelent a volt barátja (valószínűleg követte, hiszen én hívtam el a lányt) és elkezdte győzködni, hogy beszéljék meg a dolgot. Próbáltam higgadt maradni, a következő beszélgetés zajlott le (a nevet kicseréltem):

"Én: Ne haragudj, de neked itt most semmi keresnivalód. Ha Zita úgy akarja, majd megbeszélitek, ha innen eljött.

Ő: Ez ki? (nem is hozzám fordulva). Szánalmas, hogy már nagypapikkal kezdesz!

Én: Na ide figyelj, még egyszer szépen megkérlek, hogy menj el innen. Ha nem teszed, kidobatlak a személyzettel.

Ő: A személyzettel nagy legény vagy mi? Ezt figyeld!"


Erre megpróbált megütni, én meg azonnal a földre vittem. Nem igazán tudom mit hitt szerencsétlen, ránézésre se vagyunk egy súlycsoport. Nem is ütöttem meg, de elkezdett sírni (igen, férfi léttére), majd olyanokat mondott, hogy "majd megmutatja", meg "nézzek a hátam mögé ezentúl" és elment.


Na most ezután már értelemszerűen nem folytatódhatott a randi normál menetben, és azt vettem észre, hogy 'Zita', mintha ezt a szerencsétlent sajnálná. Őszintén szólva nem tudom, hogy kellett volna reagálnom ilyesmire. Azóta nem veszi fel nekem a telefont se.


Mondjuk ha ilyen pasival akar lenni mint ez, akkor szíve rajta, de kevés férfiatlanabb emberrel találkoztam életemben. Mit kéne tennem? Próbáljam helyrehozni? Vagy kérjek bocsánatot? Nem igazán érzem, hogy nekem kéne ebben a helyzetben. Hagyjam a fenébe?



2013. aug. 26. 18:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
17%
látom ma 'ki tud nagyobbat mondani' nap van.
2013. aug. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
0%
Srác helyében én feljelentettelek volna, testi erőszakért :$
2013. aug. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
86%

Ha ez igaz,akkor csak egy kérdés:

Minek töröd magad,ha látod,hogy nincs teljesen túl rajta?

2013. aug. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
62%
odamerte tolni a képét, de nem is ütötted meg mégis elkezdett sírni? ez eléggé sántít nekem. kicsit mintha felhígítottad volna a sztorit apafej
2013. aug. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Elég kínos az ügy. Szerintem bármennyire is nehéz lett volna, de nem kellett volna beleavatkoznod a szituba. Oldják meg ők ketten. Az más, hogy rád támadt a srác, mert jogosan védekeztél szerintem.


Én hagynám a csajt a fenébe, mert nem lesz nyugtod mellette. A másik dolog, meg, hogy ezt inkább neki kellene lerendeznie a sráccal a randikon kívül. És főleg nem kellene addig randiznia, amíg az egész ügy nem rendeződik.

2013. aug. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

"Srác helyében én feljelentettelek volna, testi erőszakért :$"


Miután kb. 30 ember látta, hogy ő akart megütni, nem hinném, hogy jól jönne ki ilyesmiből.


"Minek töröd magad,ha látod,hogy nincs teljesen túl rajta?"


Azt se tudtam, hogy kapcsolata van.



"odamerte tolni a képét, de nem is ütötted meg mégis elkezdett sírni? ez eléggé sántít nekem. kicsit mintha felhígítottad volna a sztorit apafej"


Nem ütöttem meg. Elkaptam a karját és a földre vittem. Sírni valószínűleg azért kezdett el mert azért megszorongattam ott a földön, de csak azért, hogy eszébe se jusson felállni és folytatni.

2013. aug. 26. 18:47
 7/24 anonim ***** válasza:
0%
Hidd el egy jó ügyvéddel szép kis pert tudna a nyakadba akasztani. :$ Az meg, hogy szerinted 30 ember látta, azt max te gondolod úgy. Szerintem mindenki szépen kajált, és arra lettek figyelmesek, hogy te földre vittél egy srácot és lent elakarod törni a karját :$
2013. aug. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy kis szorongatastol elbogte magat az imadott noje elott, akkor ez a pali egy termenydijas retek
2013. aug. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
94%
Hagyd már a fenébe ezt az ügyvédeskedést ember. Mégcsak nem is sérült meg az egyén. Ez még könnyű testi sértésnek is alig mondható! Ráadásul önvédelemből egy ilyen szituációban, mégha betöri az orrát akkor is max egy kis pénzbírságra számíthatna. Ne trollkodj már itt, aki bunyót kezdeményez és elverik az viselje méltósággal amúgy is, mert nem férfi, ha még utána elmegy nyafogni a zsaruknak.
2013. aug. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Nah, bravó!


Majdnem elhittem ezt a kamu sztorit.De legalább hihető.Jót mosolyogtam rajta.

2013. aug. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!