Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor kell érezni már valamit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kell érezni már valamit? És egyáltalán mit kell érezni?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy kb. hányadik randi után jöttek az érzéseitek a srác/csaj felé? Mi volt az amit éreztetek?

Pl. egyből meg volt vonzalom is vagy az csak később alakult ki?

Mert én most randiztam vele harmadszorra, és olyan semleges... egyelőre még nem akarom feladni, de egyéb kapcsolataimnál már az elején volt valami ami vonzott a másik félben, valami kis szikra... már elsőre is.

Most meg egyelőre csak annyi..hogy oké, kedves, aranyos, jófej.


2013. aug. 27. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
ez nagyon nyögve-nyelösen hangzik. Legyetek barátok.
2013. aug. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez tök uncsi kapcsi lenne
2013. aug. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem KELL érezni. Ha valami nem jön, nem kell erőltetni. Nem hangzik túl jól ez az egész.
2013. aug. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem hagyd...nekem 2 kapcsolatom lett így,ami kb 2 hónapig tartott,és a vége már annyira rosszvolt,hogy csak kényszerből találkoztam vele...egyik találkozásnál sem éreztem azt az örömöt,hogy jajjj de jo vele lenni...stb..szoval szakitottam vele,és jobb lett utána minden:D
2013. szept. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!