Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megbeszéltük facebookon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbeszéltük facebookon a randit, de konkrét találkozási helyet és időpontot nem beszéltünk. Hívni fog?

Figyelt kérdés

Tegnap megbeszéltük,h 5 körül találkozunk,de azt nem,hogy pontosan hol,és a pontos időpontban sem egyeztünk meg. Aztán lelépett csetről,köszönés nélkül. Megadta a számát még pár napja mikor szóba jött a tali,és én megcsörgettem,szóval gondolom ő meg elmentette az én számomat. Én hívtam el találkozni,mert múltkor az első talinkra ő hívott. És azért most találkozunk,mert most utazom a városba,ahol él (más ügyben:)). Elég hülyén érezném magam,ha azok után h én hívtam el,és köszönés nélkül lelépett,még nekem kéne felhívnom őt,hogy most akkor mi lesz... Vajon hívni fog? Vagy várjak 5ig,aztán ha addig nem hív,hívjam én? Igaz,az az én hibám,h pontos időpontban nem állapodtunk meg,mert nem tudtam h pontosan mikor végzek a dolgommal.

19/L


2013. aug. 29. 08:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Huh, a rossz tapasztalataim miatt én bizony nem keresném, ha így lelép, és még csörgetés után sem hív fel...Ha egy pasit komolyan érdekelsz, és randizni akar veled, akkor ezerrel keres, és nem hagy kétségek között.

Max. írj neki egy sms-t mostanában, hogy akkor hogy legyen a délután.

2013. aug. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!