Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a *rancot csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a *rancot csináljak?

Figyelt kérdés

A barátnőm belezúgott abba a fiúba, akibe én már három éve szerelmes vagyok és ő ezt tudja (már mint a barátnőm). Ő az egyetlen igaz fiú barátom, de én máshogy is szeretem. Nekem nincs semmi esélyem nála mert duci vagyok és ronda és nem vagyok elég "ribhancos", már diétázok, de tök mindegy, mert a barátnőm egy nap alatt olyan jóba lett a fiúval, amihez nekem egy év kellett. A barátnőm azt mondja, hogy ez csak felszínes barátság, de ő jól nézki és remekül elvannak és én teljesen összetörtem és nem tom mit csináljak....

Segítség



2013. aug. 29. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem ismerlek véletlenül?
2013. aug. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
fogadd el.
2013. aug. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha igazi barátnőd, akkor ha leültök és elmondod neki, hogy szeretném, ha nem jönnél össze ezzel a fiúval mert nekem az nagyon fájna, akkor megérti.. Ha nem akkor ott egye meg a fene a csajt, nem érdemel meg téged, mint barátot..
2013. aug. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nézd a szerelemről senki sem tehet. de egyetértek az előző válaszolóval, igaza van. ÉS az hogy elvannak még nem jelenti azt, hogy kölcsönös a dolog. És ha a srác a r*bancokat szereti, akkor legyen boldog egy r*banccal , mert te ezek szerint jobbat érdemelsz
2013. aug. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lépj ki a körből, szakitsd meg mindkettőjökkel a barátságot, aztán amikor a pasi rájön, hogy mit vesztett a személyedben, akkor mosolyogj bele a képéb, és lépd át. Mert hogy ráfog jönni.
2013. aug. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1-ke Te mindenkit ismersz?:D
2013. aug. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Nem mondod :D ***** válasza:
Ismerős helyzet:) Szerintem ne vedd komolyan a dolgot...most őszintén, vagy beszélj a sráccal és derítsd ki, hogy lenne-e esélyed nála, vagy felejtsd el, mint pasit. Most a barátnőd van jóba vele, holnap már más csaj lesz jóba vele, és te csak szenvedni fogsz:) Ha nem vagy elég bátor beszélni a sráccal, ajánlom az alkoholt:P, hisz egy kis sör csak segíthet:), tapasztalatból mondom:)
2013. aug. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Lépj ki a körből, szakitsd meg mindkettőjökkel a barátságot, aztán amikor a pasi rájön, hogy mit vesztett a személyedben, akkor mosolyogj bele a képéb, és lépd át. Mert hogy ráfog jönni."


Nem fog. Sajnos. Romantikus gondolat, de a valóság sajnos nem ilyen. Sajnos azt a kedves r*banc barátnét se fogja érdekelni, mert egy valszeg egy szemét ember. Visszaél a helyzetével. Én azt tanácsoltam volna, hogy mond el a srácnak, de mivel a barátnéd elmondásod szerint szép, így ismerve a fiú gondolkodást őt fogja választani, mégha nem is lesz belőle semmi. Én leülnék és beszélnék vele, mármint a barátnéddal, hogy a srác tabu, ha ez nem segít én nagyon megverném, dehát én mondjuk fiú vagyok....

2013. aug. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!