Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon mi lehet az oka, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi lehet az oka, hogy nagyon ritkán jön össze a 2. randi csajokkal? (F/21)

Figyelt kérdés

21 éves, 185 cm magas, 92 kg-s sportoló srác vagyok. Nem öltözködöm rosszul, ápolt vagyok, normális, férfias hangom van. Szoktam találkozgatni csinos lányokkal, akár netről, de volt már hogy volt gimimből randiztam olyan csajjal, akivel bár korábban nem beszéltünk, 4 évig minden nap láttuk egymást szinte... Már sokadik alkalommal történik meg velem, hogy ráírok egy lányra, elhívom randizni, megbeszélünk egy találkozót, sokszor még csók is elcsattan a randin, ennek ellenére szinte sose jön össze a 2. randi, pedig én szeretném.

Nem tudom eldönteni, hogy mi lehet a gond velem... Az tény, hogy régen nagyon nem voltam magammal megelégedve, és emiatt kerültem a lányokat, és lányok előtt kicsit merev vagyok, de azért nem mondanám, hogy gátlásos vagyok. Kicsit nehezen oldódom fel úgy érzem. Sokat gondolkozok rajta, hogy mit mondjak nekik, és visszafogottnak érzem magam a randik alatt. De mondjuk nem hiszem, hogy ez a gond, mert ha velük is úgy beszélnék, és olyan témákról, mint a haverjaimmal, akkor azzal nem vágódnék be előttük...


2013. aug. 30. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Dehogynem vágódnál be, legalábbis némelyiknél!Nem bántásból, de nem lehet hogy unalmasnak tartanak?Vagy túl komolynak.A legtöbb lányt ez lelombozza,főleg a korosztályodat, szerintem.Ne sablonokat használj hanem légy önmagad, kicsit engedd el magad.Nem kell hogy minden stimmeljen, és mindenben a lánynak adj igazat.Mert az túl unalmas
2013. aug. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van, csak annyira nem jön össze nekem egy komoly kapcsolat, hogy próbálok semmit nem elrontani, és jó színben feltüntetni magam, és normális lenni, hogy emiatt lehet hogy tényleg unalmassá válok...
2013. aug. 30. 10:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Addig nem is fog összejönni míg ennyire görcsösen szeretnéd.Inkább úgy állj hozzá hogy barátság, és ne is gondolj komolyra, mert azzal rontod el.Légy laza, persze ezzel nem azt mondom hogy bunkó, vagy nagyképű mert az milyen jó.Csak annyit hogy felszabadúlt, bármiről lehessen veled beszélni, mit szeretsz csinálni,sportolsz..stb.Nem legyél más, csak önfeledten beszélgess, majdnem mint a haverokkal.
2013. aug. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!