Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valaki tud normálisnak mondhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szbcsi449 kérdése:

Valaki tud normálisnak mondható ismerkedési lehetőségeket. Akár interneten, akár helyeket is?

Figyelt kérdés
2013. aug. 30. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
A legjobb helyen jársz.
2013. aug. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lányok privi? Írjatok :-P
2013. aug. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem létezik olyan! :(
2013. aug. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Interneten kívül bárhol.

:)

2013. aug. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre, hogy akár interneten, akár szórakozóhelyeken vagy társkereső irodáknál próbálkozik az ember, mindenütt belefuthat hülyékbe, de szerencsére normális emberekbe is. Csak körültekintőnek kell lenni, és kitartóan keresni.
2013. szept. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Chat.hu

És most azt hiszed viccelek de évek óta tartó párkapcsolatban vagyunk és ott indult véletlenül. :-) ja amúgy ne gondold, hogy ott logtunk chaten örökké mert fatális véletlen volt, hogy mind a ketten pár napon felmentünk. Se előtte se utána.

És ismerek mást is akik több mint 10 éve vannak együtt és mint kiderült ők is Chat.hu-n jöttek össze. :-) (nem chatről ismerem őket, csak kiderült és jót röhögtünk, hogy ők is így találtak egymásra...)


Ettől függetlenül nem mondanám, hogy ez a biztos módszer mert az nincs. De semmit sem zárnék ki. Szerintem már olyan is van aki itt a gyakori kérdések oldalán jött össze valakivel.


Viszont ne keress görcsösen én azt mondom.

2013. szept. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

" Interneten kívül bárhol."


Ez ostobaság már ne haragudj. Nem tudom egyesek mit gondolnak a többi internet előtt ülő emberről. :-) Nyugi, a drót másik végén is hús vér értelmes emberek ülnek, nem zombik!! Miért ne lehetne ismerkedést interneten kezdeni?

2013. szept. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!