Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyszer randizni hívtak és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer randizni hívtak és nem volt épen harisnyám ezért találtam egy régit és nehezen felvettem erre vettem egy magassarkút, randi közbe leültem és elkezdett szakadozni és le kellett fújnom a randit ti mit gondoltok és mért szakadt szét a harisnyám?

Figyelt kérdés
válasz kérek!!!

2013. aug. 31. 00:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mert túl szexi vagy
2013. aug. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy azért, mert régi volt a harisnya?
2013. aug. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Biztos felállt a kuksid.
2013. aug. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mert lehet kemény és repedt volt a sarkad ami kiszakitotta
2013. aug. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
lehet, hogy nagyon elhíztál azóta, hogy utoljára rajtad volt
2013. aug. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

lehet, hogy nagyon elhíztál azóta, hogy utoljára rajtad volt


szerintem is fogyózzá':D

2013. aug. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Vagy brutál borostás voltál :D
2013. aug. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ilyenkor itt már mindenki hülye? XD
2013. aug. 31. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nem vagyok elhízva és eleve egy ősrégi barna harisnyanadrág volt csak nem tudtam befejezni a történetet mert 250 karakternél többet nem írhattam szóval leültem és elkezdett szakadozni a harisnyanadrgom gyorsan kicsit félve odaszóltam a randi partneremnek hogy van egy kis gond tehát elmentünk a wc-be hogy megoldjuk valahogy végül arra jutotunk hogy leveszem a harisnyanadrágom és anélkül veszem fel a magassarkút és a mini szoknyát ezért ida adtam a randi partneremnek a mini szoknyám. A wc nem volt valami tiszta és a padló teli volt wc vízzel sajnos a (pasim) véletlenül leejtette a mini szoknyám és az csupa víz lett így már nem tudtam felvenni ezért vissza vettem a szakadt harisnya nadrágom és rávettem a fekete magassarkúm így hát lemondtuk a randit és egy szál rövid újju pólóban, egy barna szakadt harisnyanadrágban és egy fekete magassarkúban mentem haza. Az utcán kb. mindenki engem nézett sajnos egy párszor miközben mentem még tovább szakadt a harisnyám és a legcikibb az volt hogy egyszer a buszmegálló előt kezdett szakadni és mindenki engem figyelt.Gondolom azt hitték hogy most változom át egy szörnyé,hát ez volt életem legrosszab délutánja.
2013. aug. 31. 16:17
 10/14 A kérdező kommentje:
kb. így néztem ki csak szakadt volt. [link]
2013. aug. 31. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!