Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek is korai még 4....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is korai még 4. randi után a csók?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok és ismerkedek egy lánnyal. Találkozgatunk stb. Erre az 4. randin lekapott :O csak néztem mit csinál ez a lány, szerintem ez még korai. Kicsit csalódtam is benne
2013. aug. 31. 09:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ekkora kamut.. ha meg igaz, akkor nagyon szánalmas 28 éves vagy
2013. aug. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Még szűz vagy, hogy 28 évesen ilyeneket kérdezel?
2013. aug. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1-es

Ezt miért gondolod???

Jó lehet kicsit erkölcsös, konzervatív vagyok, de szerintem ez még korai

2013. aug. 31. 09:21
 4/11 A kérdező kommentje:

2-es.

Egy lánnyal voltam eddig. Szóval nem. De azzal is szép lassan ismerkedtünk

2013. aug. 31. 09:22
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Mesés történet. Korai mindenképpen. Nálam ez így zajlik:

Első 15 randi: Még egymás szemébe sem nézünk.

15-40 randi: Félénk szemezés.

40-110 randi: Kéz érintése, de csak pillanatokra.

110-350 randi: Itt már esetleg puszival búcsúzunk.

350 randi után már a cipőmet talán leveszem, ha felmegyek a fiúhoz, akit még nem nevezek a pasimnak.

A csókig, szexig még sajnos sosem jutottam el.

30/N

2013. aug. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5-ös

Azért nem kell túlozni és gúnyolódni

2013. aug. 31. 09:25
 7/11 anonim ***** válasza:

Dehogy! Én is erkölcsösnek gondolom magam, mégis, a vőlegényemmel már az első randin csókolóztunk.

Ha meg bigottan vallásos vagy, azt illene közölnöd már talán az első randin, mert ha a szexszel is várni akarsz házasságig, arról a másik félnek jobb lenne tudnia...

2013. aug. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Válassz konzervatív lányt, aki szintén a fokozatos ismerkedés híve! 28 éves korban ez nekem kicsit túl lassúnak tűnik, de te tudod...
2013. aug. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jó, nem azt mondom, hogy első randin mindenkinek el kell jutnia a csókig, de HA olyan a hangulat, akkor semmi gond, ha elcsattan az a bizonyos első csók (sőt, örülj, hogy ezek szerint vonzódik hozzád). Nem ágyba akart vinni ismeretlenül -.-

Végül is ha sokáig nem történik semmi, elbizonytalanodhat simán a másik fél, hogy randiztok vagy barátkoztok-e. A szikra megléte elég fontos szerintem.

2013. aug. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Én mostani barátommal pont a 4. randin csókolóztam először (ő már korábban is próbálkozott, de akkor is), amely csók végülis kicsit többe fordult át... És szerintem ez egyáltalán nem volt korai. És mi 20 évesek voltunk akkor... Azóta persze már eltelt egy kis idő, de még mindig együtt vagyunk :)
2013. aug. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!