Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Komolyan mit vár az, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan mit vár az, aki képes egy randira nagyon igénytelenül eljönni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok se finnyás, se "úrinő" típusú hisztis.

Átlagos lány vagyok (25 éves), de tényleg elképedek, hogy egyesek hogyan képesek egy randit ennyire semmibe venni, főleg, ha ők hívnak el engem.

Konkrét eset:


Ugye én sokáig készülődök, tisztaság, jó illat, szép haj, stb.

Erre már nem az első eset, hogy elhívnak randira, erre eljön egy M-es pólóban (úgy h simán lóg rajta mint a hálóing), koszos gatya, izzadtságszag, szandál és ebben a lehető legkoszosabb köröm és lábfej, stb....

Persze nem csak férfiban van ilyen, ismerek hasonló nőket is, de nem is értem mit várnak.


Az igényesség alatt nem azt értem, hogy a "legtrendibb legújabb legdrágább" stb, hanem az alapvető higiéniát, valamint a normális öltözködést.

Most én vagyok túl igényes?


Mit gondoltok? Veletek történt hasonló?


Most tényleg velem van a probléma, hogy nem tudom az ilyet egyszerűen komolyan venni? Mert én koszosan büdösen képtelen lennék akár a lakásból kimozdulni.



2013. aug. 31. 11:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer randiztam egy sráccal, első benyomásra szinte tökéletes, ápoltnak tűnt, csak....a fogai tiszta lepedékesek voltak és iszonyú szájszaga volt :S
2013. aug. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
Sose randiztam még...
2013. aug. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Tudom, h nem csak férfiban van ilyen, ismerősöm egyszer "randizott" egy olyan nővel, aki olyan ruhákat vett fel, hogy 2-számmal minimum kisebb volt mint ami kellett volna (duci volt amúgy), állandóan hangoztatta, hogy a sovány nők mennyire rondák szerinte. valamint a fogai kész evolúciók voltak, mert mosni sosem mostam.
2013. aug. 31. 11:20
 4/17 A kérdező kommentje:

*mosta


Ezt jól elírtam :D

2013. aug. 31. 11:21
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezen az egy szón jót nevettem :)
2013. aug. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk legalább már az elején felismerhető. Most mégis mennyivel lenne jobb, ha az első hónapokban megjátssza magát, de valójában szarik az egészre. Netalán még el is hiszed, hogy valójában igényes, beleszeretsz, jártok, utána mennyivel rosszabb szembesülni azzal, hogy igénytelen. Jöhetnek a veszekedések stb. Csak fájdalmasabb lenne, nem? Nem szeretem ezt a randi van: most aztán a legjobb formámat fogom hozni és olyan kedves és szép leszek, mint még soha dolgot. Mindenki adja csak önmagát, hogy a másik ember el tudja dönteni, hogy akarja-e vagy sem.
2013. aug. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
Ilyenkor gondolom a randi végén elhajtod a koszos disznókat. Meg szoktad indokolni miért? A képükbe szoktad vágni, hogy retkesek és igénytelenek mint a bűn? Sőt, hogy vagy képes végigcsinálni a randit?
2013. aug. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Jé és én már azt hittem, csak én vagyok ilyen szerencsétlen! Kérdező ugyanez... Rengeteg olyan randim volt, ahol fél óra után faképnél hagytam az illetőt a brutális ápolatlanság és az igénytelenség miatt. Fogalmam sincs, hogy fogtam mindig ki ezeket.


De a barátom szerencsére nem ilyen, úgyhogy nem reménytelen a helyzet, csak várni kell. Sajnos sok az igénytelen ember. Mind nőben mind férfiban. Csak mi nyilván a férfiakkal randizunk ezért belőlük indulunk ki.


22L

2013. aug. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
De vakrandi volt, vagy neten ismerkedtetek? Mert ha élőben hív, akkor úgyis látszik rajta, nem?
2013. aug. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Konkrétan csak az egyiknek mondtam el, mert az már tényleg vállalhatatlan állapotban volt. A többit szépen lekoptattam.

Háát igazából telefonon hívott el, mert egyik ismerősömnek mondta, hogy mennyire tetszem neki. Így személyesen elsőre nem ismertem.



Én 1 dolgot nem értek : A tisztálkodásra, ápoltságra miért lusták egyesek? És sajnos elmondható, hogy a többségük szerint a nő legyen nagyon igényes...

2013. aug. 31. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!