Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hívjam el őt randizni? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hívjam el őt randizni? Csak hogy? Én L\22

Figyelt kérdés
Nagyon félénk a pasi úgy vettem észre ,de jeleket ad ,hogy tetszem neki. Pl mindíg mondja . Hogy hívjam el őt?? Én is félénk vagyok.

2013. aug. 31. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez fantasztikus
2013. aug. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tanácsokat szeretnék.
2013. aug. 31. 20:47
 3/10 Pain for Pleasure ***** válasza:
Ha egyikőtök sem lép, akkor nem lesz belőle semmi.
2013. aug. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg ráér e valamikor valamire :D
2013. aug. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ne lépj. egy nő ne kezdeményezzen, csak jeleket adjon. ha az ipse nem veszi észre, akkor nem érdemel meg. ennyi.
2013. aug. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Zsófi mond valamit :D

Amúgy csak nyugodtan,örülni fog neki.

2013. aug. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintem látja rajtam h szerelmes vagyok belé,csak sztem nem tudja biztosra. Ő nagyon kedves velem. Ma is mondtan,h muszáj neked hazamenni . Ott lett volna az alkalom ,h elmondjam neki,de nem mertem, ő ugyanis azt kérdezte h gondolok e rá. Utána meg mondta h úgyse mondanád meg ha igen. Jelenthetek neki vmit??
2013. aug. 31. 20:55
 8/10 A kérdező kommentje:
Segítsetek
2013. aug. 31. 21:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Figyelj nem értem kommunikációs zavarban szenvedsz? Egyszerűen mondd meg neki kedvesen, hogy te nagyon helyesnek, szimpatikusnak tartod, és volna-e kedve veled komolyabban ismerkedni, mivel láthatod ő úgy sem fog kezdeményezni, ilyen bolond felfogással, amit még hangoztat is -_- 19/F
2013. aug. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudnál egy harmadik felet bevonni? Egy jó barát/barátnő tudna közvetíteni és rávezetni a srácot, hogy lépjen, mert zöld a lámpa, csak épp nem látja...
2013. aug. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!