Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az első randi előtt vagy után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első randi előtt vagy után érdemes telefonszámot cserélni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 2. 16:33
 1/7 Kócos boszorkány ***** válasza:
Előtte, ugyanis telefon nélkül elég nehéz randit egyeztetni, hacsak nem facebookon éled az életed.
2013. szept. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tomi8 ***** válasza:
Ez már a Facebook kora. :-) Doh hát itt tartunk :-) Hol van már az amikor remegő térdekkel odamentél a kiszemelt lányhoz...
2013. szept. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem mindenképp előtte :)
2013. szept. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is a randi elött!Pláne ha fiú vagy kérdd el szépen!
2013. szept. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ASOT ***** válasza:
Meg sem fordulna a fejemben hogy anélkül menjek el találkozni vele.
2013. szept. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A helyzettől függ.

Volt olyan, akitől utána kértem el, mert (akkor még) MSN-en beszéltük meg a találkozót.


De nagy százalékban kénytelen vagy előtte elkérni, ha egyáltalán randira akarod hívni :D

2013. szept. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát mindenféle képpen jó a telefonszám, mert mi van ha közbe jön valami, akkor feltudjátok egymást hívni. Esetleg, ha nem találod a tömegben, akkor is megtudjátok találni egymást, ha olyan helyen találkoztok.
2013. szept. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!