Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak a szexre ment? Egy ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a szexre ment? Egy ember megismerése után mennyi idő az, amikor perverz dolgokról lehet beszélgetni?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal és nagyon jól elvoltunk már eleinte, de csak most szakított a barátnőjével. De nem tűnt úgy mint akit annyira megviselt. mondta is, hogy nem érdekli. Már az első beszélgetésnél eléggé belemelegedtünk a dolgokba és "úgy" beszéltünk egymással. De azóta egyáltalán nem keres... Mit rontottam el? K.rvának hisz és nem is fog keresni? Vagy csak abban reménykedett?

2013. szept. 5. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
EKkora ribizlit nem szedtem még a kertemben.
2013. szept. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Csak beszélgetetek perverzebb témákról? Szerintem abban nem feltétlenül kell a hibát keresned. Történt is valami? A megismerkedés óta mióta nem keres?


Nekem is hasonló, most a helyzetem, bár történt jó pár dolog, de keres, érdeklődik stb...

2013. szept. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom én nem gondolnék erről semmi rosszat. Azaz én úgy vagyok vele, hogy jó ha nincs erre szükség hogy fenntartsuk egymás érdeklődését de egyátalán nem tartom gondnak.


Én meg mondom őszintén sokszor próbálok az ilyen típusú beszélgetéssel utalni arra, hogy ha találkozunk benne lennék ebben abban, még akkor is ha csak nem a szex lenne a lényeg.

2013. szept. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az a jó,hogy ott voltam,hallotam miről beszéltetek,és nem mellékesen,én szinkronizálom a palid belső monológját,így abban is jártas vagyok,ismervén minden gondolatát,ezzel könnyű szerrel segíteni tudok.
2013. szept. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Arról beszéltünk hogy miket csinálnánk egymással de azt is burkoltabban...egy nap telt el és még nem keresett
2013. szept. 5. 22:43
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom én ettől nem akadnék ki, nyilván minden embernek vannak ilyen igényei és neten egy ismeretlennel, egyszerűbb lehet mint olyan emberekkel akikkel nap mint nap találkozol beszélsz velük. Én ettől nem gondolnám hogy kva vagy :)


Mi mit csinálnánk egymással?

2013. szept. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

ki mondta, hogy neten volt? :D


nem nézel annak, de azért ilyet kérdezel :) cseles

2013. szept. 6. 18:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi a cseles, ember vagyunk, meg fiatalok és hát a szex mindig is egy központi dolog volt akkor miért lenne baj ha beszélgetnénk róla :D.
2013. szept. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pont ilyen helyzetben vagyok :)

Nekem nm okozott problémát a perverzkedés :D

Sőőt :3 jót tett :D

Idézem amit mondott" nem érdekel a multbeli sem a jelenbeli sze.xuális életed, engem csak a jövő időben levő érdekel, mert talán abban még benne lehetek"

A csávóval tökéletesen megértjük egymást :) Nap mint nap beszélünk :) és holnap randim is van vele :D

Amugymeg :D az én észrevételem szerint bejön a csávóknak ez, ha egy lány megmutassa mennyire belevaló :D

Engem nem támadott le a ku.rva szóval :D és mivel rákérdeztem ezért tudom is, hogy nem is gondolja ezt rólam. Azt gondolja, hogy belevaló és bevállalós vagyok, és ennek hála mégjobban tetszek neki :)

17/L

2013. szept. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!