Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A két lány közül melyiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A két lány közül melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Nemrég megismerkedtem egy csajjal. Egy éjszakásnak indult, de valahogy több lett belőle, vagy nem is tudom pontosan most hol tartok vele.

2 nappal ezelőtt, viszont egy másik lány varázsolt el. Ő sokkal inkább az esetem, mind külsőre, mind gondolkodásmódra, mind életfelfogásra.

A vicc az egészben az, hogy az egy éjszakásnak indult lány öccse, a legjobb haverja ennek a másik csajnak...:/

Ők ketten nem tudnak egymásról...még.

Fogalmam sincs mit tegyek. Tegnap csókig jutottunk a másodikkal, ő nagyon nagyon érzelmes lány, és komolyat keres, és megbízható. Szemben az egy éjszakásnak indulóval, aki eléggé megbízhatatlannak tűnik.


Vagy.

Fejezzem be ezt az egészet, közöljem a csajokkal, hogy bocsi de nem, és roskadjak magamba össze?

Én is érzelmes srác vagyok, nemszeretek egyedül lenni, de a lelkiismeretem kezd beleszólni ebbe...:/


Nem tudom mit tegyek.


22/F



2013. szept. 6. 10:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%

Ne légy már teljesen hülye. A második csajjal fordítsd komolyra a dolgot, a máskat meg finoman építsd le. Ennyi.


De felőlem akár tökön is rúgathatod magad + harakiri

2013. szept. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
56%
Ha komoly kapcsolatot szeretnél, akkor a 2.-at. Amelyik lány belemegy egyéjszakásba, az eleve nem alkalmas kapcsolatra.
2013. szept. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

Egyiket sem. Mert egyik sem az igazi. Szépen fejezd be őket.


Önállóan egyik sem tudna boldoggűá tenni, mert ha másképpen lenne, már önmagadtól tudtál volna választani-azonnal.

2013. szept. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
csak egyiket sem szeretném megbántani, mert tudom miylen az...:/ de attol tartok ez kivitelezhetetlen lesz. :/
2013. szept. 6. 10:51
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Szóval inkább helyettük szenvedsz? :D Mi vagy te, valami mártír? Felgyújtani magad nem akarod?! :D


Eleve ki sem kell h derüljön. Meg ha a másik kapcsolat csak most kezdődik, akkor nincs is elszámolnivalód felé. NE LÉGY OSTOBA

2013. szept. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

de előbb utóbb fény derül rá, mert mint mondtam van közös kapocs a két csaj között.

de lenne, hiszen most kettős játszmát űzök....

2013. szept. 6. 10:57
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

" sokkal inkább az esetem, mind külsőre, mind gondolkodásmódra, mind életfelfogásra."

Akkor?

2013. szept. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
de finoman mégis hogyan kell elköszöni a lánytól. szerintem kezd érezni valamit az egyéjszakás..vagy már érez is...nemtudom..:/
2013. szept. 6. 11:00
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyiket sem akarod megbántani, ezért marad a kettős játszma? Ebben bocsi, de mi a logika?


Ha én lennék bármelyik lány, sokkal kevésbé bántanál meg az őszinteséggel, mint a hazugsággal...

2013. szept. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
51%

A kérdésben választ is adtál magadnak, hogy mit kell tenned. Egyértelműen a második lányt kell választanod, hogyha hosszabb távra tervezel!

Mint ahogy az előttem szóló is mondta, olyan lány, aki belemegy az egéjszakás kalandba, azzal nem igen lehet hosszabb távra tervezni. Ha egyszer belemegy, többször is belefog! Ezt tartsd észben.

Így tehát mindenképpen a második lesz a nyerő, vele építsd tovább a kapcsolatodat, az elsővel pedig zárd le minél hamarabb! Ne húzd ezt tovább, az első adandó alkalommal mond el neki, hogy nem szeretnéd ezt tovább folytatni vele és részedről csak egy kis kaland volt vele az egész!

Ha nem teszed és csak húzod-halasztod, akkor a végén mind a két lányt elfogod veszíteni és mivel írtad, hogy nemszeretsz egyedül lenni, ez ugye nem is lenne jó megoldás így, hacsak nem keresel egy harmadikat.

De én aztmondom, hogy a leírásod alapján mindenképp a másodikkal kell folytatnod, hiszen te is látod, hogy ő sokkal jobban bejön neked külsőre is és belsőre is!

Így nem kérdés mit kell tenned, de azt minél hamarabb, mert amíg nem teszel ezügyben semmit, csak a tűzzel játszol!

2013. szept. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!