Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan köszönjek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan köszönjek neki?

Figyelt kérdés
Randiztam egy lánnyal akivel egy iskolába járok és mikor elbúcsúztunk megcsókoltam. Amikor az iskolában oda akarok menni beszélgetni vele nem tudom, hogy hogyan köszönjek neki. Megcsókoljam, megpusziljam vagy esetleg csak köszönjek neki.

2013. szept. 6. 22:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szia merci az éjszakát
2013. szept. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Csókolom
2013. szept. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hú, hát, én nem értek ehhez, de szerintem egy puszi elég lesz. Tudja, hogy örülsz neki, és mégse "faljátok föl egymást" ott mindenki előtt, akikre meg ilyesmi nem tartozik.
2013. szept. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

4.vagyok

Ja és szerintem hát nemtom, lehet furán néznének a többiek egy szájrapuszi-típusú csókért is, szóval szerintem arca menjen:) Csak nem sértődik meg, szerintem úgy jó lesz:) Aztán majd gondolom, megbeszéled vele:)

2013. szept. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jó reggelt kívánok, a kisasszonynak! +_+
2013. szept. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
csáó te ribbanc
2013. szept. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6. lehet hogy te ilyen egy úri ember vagy, de tudod vannak még úri emberek ;)
2013. szept. 7. 16:03
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne csókold meg a suliban... Majd csak akkor, ha kimondott lesz a kapcsolat. Integess, és mosolyogj. Ha odamész, adj neki 2 puszit, és kérdezd meg hogy van.
2013. szept. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szia és puszi. ha kettesben vagytok, akkor lehet csók
2013. szept. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ne hiszem hogy a suliban kéne lesmárolni. Vagy sima köszönés vagy csak puszi :))
2013. szept. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!