Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, miután először megcsók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miután először megcsókol titeket a fiú és utána még csókolóztok vele egy órán keresztül akkor az egyértelműen annak a jele nálatok hogy jól csókol?

Figyelt kérdés
2013. szept. 9. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez azt jelenti, hogy annyira kell hánynom, hogy nem merem levenni a számat egy órán át az övéről, mert attól tartok, hogy azonnal elhánynám magam, amint levegőhöz jutok.
2013. szept. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez elég egyértelmű, nem? Még szép, hogy annak a jele!
2013. szept. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Most biztos azzal jöttök, hogy rbanc vagyok, de nem... :D


Ittasan smároltam már 1-2 pasival, akinek a csókja semmit nem indított el bennem, nem csókoltak jól (vagy a pia tompította az érzékeim), mégis órákig csókolóztunk. Szeretek csókolózni, jó érezni valaki közelségét, ennyi. Ágyig senkivel nem is jutottam el emiatt. Ha a csók nem indít be, akkor tovább sem akarok menni.


És volt egy-két olyan barátom is (rövid ideig), akik borzasztóan csókoltak, de mivel szerettem volna nekik esélyt adni és nem eltaszítani emiatt, inkább nem löktem el őket, és csókolóztam velünk. De nagyon rossz visszagondolni rájuk :D

2013. okt. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!