Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudtok tanácsokat adni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok tanácsokat adni?

Figyelt kérdés
Most kezdtem a 9.-et, és az egyik osztálytársamba totál belezúgtam. Elég félénk vagyok, nem tudom, mit mondjak neki. Az is gond, hogy egy mellettünk levő városban lakik, nem ugyanabban, amelyikben én. Hogyan közeledhetnék felé? 14/F (Ő is 14)

2013. szept. 14. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:

flörtölgess vele, és ha benne van a dologban, és egymásra hangolódtatok, hívd el valahova

nem nagy varázslat, csak bátorság és magabiztosság kell hozzá

2013. szept. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nem tudom, hogy egyáltalán érdeklődik-e felém! Ezt miből lehet látni?
2013. szept. 14. 15:44
 3/5 anonim válasza:
pl abból lehet látni h ha beszélgetsz a haverjaiddal próbál figyelni pedig nincs is veletek..röhög ha te röhögsz..mosolyog rád, elpirul ha beszélgetsz vele ilyenek...melyik megyében laksz? :)
2013. szept. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem nagyon láttam tőle ilyen jeleket, bár lehet, hogy azért, mert elég félénk. Egyébként Komárom-Esztergom megyében lakom.
2013. szept. 20. 20:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Írj rá esetleg fb-n, próbálj vele beszélgetni. Ha elkezdtek dumálni, utána egyre könnyebben megy majd! Ráírhatsz valami kamu ürüggyel is PL: szia, nem tudom milyen házit kaptunk matekból, meg tudnád mondani? Lány:Persze 85. Oldal bla bla bla Te:Köszi szépen, holnap jössz suliba? Lány: igen megyek. Te: az jó :) mit fogsz csinálni 7 végén? Lány: hát még nem tudom. Te:nem lenne kedved eljönni velem moziba? Lány: de szívesen elmennék Te: örülsz. Na ez csak egy egyszerű példa volt, de kitalálhatsz akár mit is! Sok sikert
2013. szept. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!