Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Londonban nehezebb lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Londonban nehezebb lesz csajozni és barátnőt szerezni, mint itthon, vagy könnyebb?

Figyelt kérdés

Nemsokára költözök ki Londonba, de még sose voltam külföldön. Itthon nem jelent gondot a csajozás, de ugye odakint más nyelv és kultúra van.


Az angolt középfokon beszélem. Mennyivel lesz másabb ezt leszámítva? Könnyebb vagy nehezebb lesz az ismerkedés?



2013. szept. 14. 23:51
 1/9 anonim ***** válasza:
do you speak english?
2013. szept. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Blue
2013. szept. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 ameoland ***** válasza:

azért mert más ország,még nem a Mars......

De ez a középfok..hát.. először szokd meg az igazi angolt,Rigó utcaival meg törölheted.

Egyébként, nem könnyebb. Csak valamivel nyitottabbak az emberek.

2013. szept. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Legtöbbje úgy is szlenggel beszéli az angolt. Én dolgoztam kint londonba. És nyaraltam is és hiába van egy középfokú nyelvtudásom nem sokat értem vele.
2013. szept. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a magyarorszagi angollal nem sokra mesz. nehany csajnak mondjuk bejon az akcentus. habar h nagyon magyarosan beszelsz angolul akk az hatranyt is jelenthet a csajoknal. en epp azt tapasztaltam h a magyarok nyitottabbak. majd meglatod, egyebkent meg magyar vagy, tudod mit csinalsz. megegy kivandorlo. sztem par ev es mo.szagnek a nepessege a beka segge alatt lesz xD viszont legalabb lesz munkalehetoseg :D
2013. szept. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Peterke666 válasza:

Ha jól beszéled az angolt, akkor hasonló esélyeid lesznek mint Magyarországon.

Angoloknál nőknél előfordul h nem szeretik a "kelet" Európából "bevándorolt" srácokat, viszont Londonban a többség nem úgysem angol.

2013. szept. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem rosszabbak lesznek az esélyeid. Egyrészt nem beszéled a nyelvet. Másrészt idegen kultúra. Harmadrészt az itteni szegényebb rétegek is gazdagabbak mint az otthoni alsó réteg. Szóval ha egy átlagos lánnyal akarsz randizni, az forintban átlagon felüli összegbe kerül. (például ha meghívod egy koktélra az nem 1000 ft mint a Morrisonsban, hanem 5000 és egy vacsora nem 6000 mint pesten, hanem 25-30.)


Összegezve, csóró keleteurópai bevándorlóként, angol nyelvtudás nélkül nem lesz könnyebb csajozni mint otthon. :)Persze vannak itt magyar lányok is.

2013. szept. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért a londoni nők okosabbak és ragad rájuk annyi kutúra és hazaszeretet ,hogy nem állnak össze egy külföldivel .

Nem úgy értem meg minden hanem úgy, hogy nem biztos, hogy rajonganak a magyarokért.

A magyar nők még a cigányokkal is együtt vannak.

Abszolút igénytelenség 0 kategória.

2013. szept. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Wertinius válasza:

Szia én 13 éves londoni fiu vagyok

az iskolákban eléggé ritka a "nagyon jó csaj" de amugy összejönni velük nem annyira nehéz :D igazából a londoni nők

könnyen felszedhetoek (szerintem) meg amugy sokszor vannak palik csak ugy a plaza korul es oda sétálnak a nők-hoz es megkérdezik hogy eljoonel e velem egy pub(sorozo) ba. Tehát SZERINTEM könnyebb csajt keresni viszont egy kicsit ritkább a bombázó :P de amelyik az,az telleg az :DDDD


De amugy majd úgyis tapasztalni fogod mert ez tolled is fugg. :D

2013. okt. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!