Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha zavarja, hogy pletykálják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha zavarja, hogy pletykálják, akkor nem is akar többet? Lent

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel nagyon jóba vagyok, és több ember már azt hiszi, hogy együtt vagyunk... a lány viszont nem szeretné, ha ezt pletykálnák.. tehát ő nem akar többet barátságnál?

Vagy csak addig nem akarja, amig nem vagyunk együtt?

Szerintetek?

Én többet szeretnék..


Más lányok véleménye érdekelne, ha ők lennének hasonló helyzetbe, akkor zavaraná?


Amúgy 17 évesek vagyunk.


2013. szept. 17. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Ismèt mondom,honnan tudjam?
2013. szept. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nőként (bocs, már nem a te korosztályod vagyok :) ) úgy gondolom, hogy a pletyka akkor zavaró, ha nem tetszik a másik fél, vagy éppen egy másik pasi tetszik és félek, hogy ezzel elrontják az esélyeimet. Ha valaki bejön, és éppen nincs senkim, akkor a legkevésbé sem zavarna ha összepletykálnak vele. 17 évesen is volt ilyen, pletyiztek, hogy járok egy sráccal. Mivel szívesen jártam volna vele, egyáltalán nem zavart. De persze mi nem ismerjük a lányt, lehet, hogy ő teljesen másképp gondolkodik. :)
2013. szept. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom, hogy ha szeretne valamit, akkor nem zavarná, ha ezt pletykálják mások. Sőt én még örülnék is neki :)

De te ismered a lányt, te tudod, hogy esetleg más oka lehet-e arra, hogy nem örül neki. Pl. tiltják a szülei, nem tőled, hanem úgy általában mindenkitől, ilyesmikre gondolok.

2013. szept. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kettes megmondta!!!
2013. szept. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
csak akkor zavarna ha lenne barátom, attól függetlenül, hogy tetszik a másik pasi. Amíg konkrétan nem tudom az érzéseit!
2013. szept. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 v123456 válasza:
Engem is csak abban az esetben zavarna, ha nem szeretnek semmit a fiutol
2013. szept. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egy helyen dolgozunk... lehet belőle problémánk ha "mégis összejövünk és kitudódik :(
2013. szept. 17. 16:40
 8/9 anonim ***** válasza:
figyelj senkinek semmi köze hozzá! Ha szeretitek egymást akkor miért ne!
2013. szept. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Csak sajnos vannak olyan kijelentései, hogyazt hiszem tényleg lehet valami, és eldöntöm hogy na következő találkozásnál rátérek a témára, aztán az ilyenekkel, meg teljesen leépiti az önbizalmam :(
2013. szept. 17. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!