Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért éli meg sok pasi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért éli meg sok pasi a visszautasítást egy olyan nagy és ciki dolognak?

Figyelt kérdés
2013. szept. 20. 10:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert elég sok lány(NEM AZ ÖSSZES!!) elfelejtett kulturáltan visszautasítani.
2013. szept. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
mert ez a férfiak többségének nagy és ciki dolog
2013. szept. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem cikiség miatt hanem mert csorba esik az önbizalmamon, önértékelésemen, önképemen,magabiztosságomon és mindig ahhoz fog sodorni h ne foglalkozzak a nőkkel úgyse érdemelnek meg :)
2013. szept. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagy és ciki dolog, csak jó lenne, ha a csaj hamar eldöntené, hogy érdekli a srác vagy sem. Magyarul ne hülyítse a srácot hónapokig. Ha én hamar eldöntöm, hogy a lány érdekel, akkor ezt ő is meg tudja tenni szerintem ugyanígy.
2013. szept. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

Sok srác/férfi haverjaival megy olyan helyekre, ahol csajokkal lehet ismerkedni, és sokszor azért félnek megszólítani a kiszemelt csajt, mert haverjaik előtt cikinek érzik a lehetséges visszautasítást. Illetve úgy érzik, hogy nem ők a domináns hímek a falkában.


Megoldás: egyedül érdemes menni csajozni


Szerintem a csajok többsége a visszautasítást tudja kulturáltan kezelni. Nyilván máshogyan kell leépíteni azt aki szórakozóhelyen normálisan próbálkozik, és azt, aki piásan.

2013. szept. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5.Nem szórakozóhelyen kell ismerkedni.

A haverok meg ha kiröhögnek nem haverok!Ekkora hülyeséget kérlek ne írj még egyszer.


Egy igazi haver segít becsajozni,ha nem sikerül vigasztal.Majd keresi a következő lányt.Ha sikerül akkor meg gratulál.

Nem pedig röhög...

fiú vagy lány vagy,hogy ilyen okosságot osztottál meg velünk?

2013. szept. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy visszautasítást én sem így élek meg, de zsinórban a 8374562145.-et már igen.
2013. szept. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
én mindig is attól féltem, hogy ha visszautasít egy lány, bunkón teszi, és poénból szétmeséli mindenkinek, hogy milyen szánalmas voltam. sajnos volt ilyenben részem. kellemetlen, amikor az emberek kiröhögnek, hogy milyen béna vagyok, pedig nem is ismernek, és nem tudják, hogy az az első ismerkedésem volt, tapasztalatlan voltam. ezek után rettegek a visszautasítástól, és a megszégyenítéstől. a haverjaim biztos nem röhögnének ki, de őszintén, nem merem megkockáztatni. nem kell még egy megszégyenítés.
2013. szept. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert külső forrásból merítik az önbecsülésüket, nincs stabil önismeretük, nincsenek céljaik, nincsenek tisztában a saját értékeikkel, ezért másoknak (jelen esetben nőknek) kuncsorognak ezekért. És ha nem kapják meg a validációt, akkor összeomlik a gyenge önértékelésük.
2013. okt. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem cikinek érzem, csak nem érzem magam elég jónak... illetve egy bizonyos részem cikinek is érzi, azaz mégse a ciki nem jó kifejezés, inkább az önbecsülésen esett csorba, ez az ami meghatározóbb. Holott ő lehet magát nem érzi jónak, és ugyanúgy önbizalomhiányos a lány. De ha jobbnak látjuk magunknál, akkor gázos a helyzet... megszólítani nem fogjuk, ahhoz kell az az érzés, hogy 75%-ban sikeresek lehetünk. (ezt nem most találtam ki, ezt a 75% ot olvastam valahol, és igaz lehet )
2013. okt. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!