Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 13 évesen hogy lehet legjobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pajtásod kérdése:

13 évesen hogy lehet legjobban velem egykorú lányokat hódítani?

Figyelt kérdés

2013. szept. 22. 15:28
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
Jég dupla whiskyvel ;)
2013. okt. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
irj privit mondok tippeket 14/f
2013. okt. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
Legyél egy kicsit helyes, de amúgy a külső nem minden, beszélgess vele, írj rá facebooko, vagy bárhol a neten, amikor fennt van, es egyre többet fogtok dumálni, es majd kialakul, de persze nem tapasztalatból mondom...:/ 13/L
2013. okt. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
-.-
2013. okt. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
sportolj, legyen érett, önálló személyiséged, legyen véleményed, legyél okos, értelmes, akivel lehet beszélgetni, egyben egy jó barát is, aki törődik az emberekkel, legyen önbizalmad, legyen sok barátod, ne félj kiállni magad mellett
2013. okt. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Én a vicces és a kicsikét "perverz" fiúkat kedvelem az osztályomból. De ez csak én vagyok, mindenesetre az nagyon bejött amikor rávágott a seggemre.

Többet nem tudok, mivel még éretlennek érzem magam egy kapcsolatra, amivel sajnos kevés kortársam ért egyet. 13/L

2013. okt. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!