Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem akar találkozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar találkozni?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, három hónapja járok a barátommal, de lassan ott tartunk, hogy kéthetente találkozunk, vagy még ritkábban. Beszélgetni se nagyon szoktunk, mindent arra fog, hogy suli mellett dolgozik is meg minden, fáradt, dehát ez nem kifogás. Úgy érzem, hogy nem szeret, de ha vele vagyok, akkor mindig olyan jó.. akkor nem érzem így, csak ilyenkor, mikor már régen láttam. Mit tegyek? :(

2013. szept. 23. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmit, várj két hétig a következő találkozásra.
2013. szept. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
menj át hozzá este, várd finom étellel pl
2013. szept. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az nem nagyon működik, mert a szüleivel él, meg nem is abban a városban, ahol én, szóval nem tudom ilyenekkel meglepni. de köszi a tippet:)
2013. szept. 23. 19:42
 4/9 anonim ***** válasza:

3 hònapja jàrtok, de màr csak 2 hetente talàlkoztok. az mèg nem fordult meg a fejedben, h ez a sràc kihasznàl tèged, ès csak akkor talàlkozik veled, amikor neki kedve van egy kis szexhez v hozzàd?

vagy mèg nem volt szex? mert akkor màs a szitu. akkor csak megunta az udvarlàst meg a vàrakozàst. de ha ez van, akkor dobd ot a francba, mert csak arra kellesz...

2013. szept. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem, nem történtek még olyan dolgok, meg nem is erőlteti egyáltalán, szóval nem használ ki. csak mintha annyira kellenék neki, hogy elmondhassa, hogy van valakije, vagy én már nem tudom, hogy mire gondoljak tényleg
2013. szept. 23. 20:02
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez nem csak a ti kapcsolatotokban van így. Főleg még úgyis, ha külön éltek. Ne akarj rá mászni, annál nagyobb nyűg leszel a nyakán.

Mediátortól hallottam: Egy aranyszabály van és tessék tudni elfogadni:

"A másiknak csak az élete részei vagyunk, nem pedig maga az élete."


Egyszóval alkalmazkodni kell a helyzethez és persze a párod "játékszabályaihoz".

Próbáld magad lefoglalni magadat valami hasznossal, csinálj új hobbikat. Egyből másként fog ő is hozzád állni ha nem kapaszkodsz rá.

2013. szept. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

De a másik oldalról megközelítve meg azt mondják, hogy mindenkinek arra van ideje, amire akarja, hogy legyen és ha 2 hétig eszébe se jut, hogy találkozzunk, akkor vajon mennyire vagyok az élete része?

Köszönöm a segítséged, elgondolkodtató volt.

2013. szept. 23. 20:25
 8/9 anonim ***** válasza:

Velem is ugyan ez van csak én fiú vagyok.

És még nem járok a lánnyal, de ő nem hiszem akar velem járni.


De nekem kéne egy kapcsolat, cs vele nem lehet mert nincs ideje, nekem meg van. Heti egyszer biztos tudnánk találkozni, de leköti az érettségire készülés :(

És így nagyon ritkán találkozunk.

Egyre kisebb a remény, hogy összejövök vele.

De ha egy részletesebb eszmecserére van szükséged akkor írj privátban.

18/f

2013. dec. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ezt az alakot azóta elfelejtettem és boldog vagyok a Vőlegényemmel. Összehasonlíthatatlan a két ember és kár volt szomorkodni a szóban forgó fiú miatt.


Bárkit, aki hasonló cipőben jár, csak bátorítani tudok, hogy hagyja faképnél az ilyen embert. Ha utánad megy, talán akar valamit, akkor ne küldd el rögvest, de sajnos valószínűbb az, hogy szó nélkül hagy majd menni. "Velünk" is ez történt, mikor mondtam neki, hogy szakítsunk, ő annyit válaszolt, hogy erről már ő is akart velem beszélni. Mennyire megalázó volt... tanuljatok a hibámból és vegyétek észre, ha "nem vesznek észre", még a méltóságotok is megmarad.


És ne féljetek, mert mindenki megtalálja előbb-utóbb azt, akit meg kell, hogy találjon. :)

2016. febr. 8. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!