Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Internetes társkeresés, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes társkeresés, ha nálad bevált, hogy működött?

Figyelt kérdés

Amire kíváncsi vagyok:

-melyik oldalon?

-te kerested, vagy ő keresett?

-mi alapján válaszoltál neki? (milyen volt az első levél)

-mennyi idő múlva volt az első randi?

-és a második?

-hogyan lehet továbblépni randiból a "járás" fogalmába?

-még mindig tart, meddig tartott?

-vagy ha nem komoly kapcsolat lett belőle, az is érdekel.

-írjátok meg, hogy fiúk vagy lányok és hány évesek vagytok.


Köszi!


2009. nov. 6. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:
netes társkeresés....-mintha innál egy virtuális kólát
2009. nov. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
love.hu-n, 3 hétnyi üzenetsorozat után, westendben találkoztunk, 2 órán át voltunk együtt mert mennie kellett haza - szülői szigor, és nem hazudott-, majd közölte, hogy nem tudnánk sokszor találkozni - pont szülei miatt - megcsókolt, felszállt a metróra és ennyi volt.
2009. nov. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

-chat.hu

-kifakadtam, hogy minden pasi csak a szexet akarja, erre rámírt

-elkezdtünk folyamatosan beszélgetni, majd átmentünk msnre, telefonszámcsere

-másnap

-következő nap

-mindent együtt kezdtünk el csinálni

-tart, és házasságot szeretne (én még nem tudom)

-24/L

2009. nov. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ja bocs, kifejeltettem mert rohantam a konyhába xDD

19/F - második válaszoló

2009. nov. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Hát igaz én és a párom nem kimondottan tárkereső oldalon ismerkedtünk meg. Videochat.hu! Én beszélgettem épp egy sráccal, ő pedig nevetett rajtam, ahogy viccelődtem a másik sráccal! :) Aztán rám írt, hogy szimpi vagyok neki, hova valósi vagyok stb, felvett msn-re. Aztán egy ideig nem beszéltünk utána. Kb 2 hónap múlva újra elkezdtünk beszélni, aztán rá 1 hónapra abban a városban volt dolgom ahol ő lakik, és meg volt az első randi! :) Tehát a "megismerést követően kb 3 hónap múlva volt az első tali! A második rá egy hétre! Hát nálunk a második randin elcsattant az első csók, onnanstól "járásnak" számított a dolog! Igen még mindig tart :) Augusztus óta vagyunk együtt! Én 18/L vagyok ő 19/F.
2009. nov. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én nem éppen a neten,de ahhoz hasonló ismerkedős helyen találtam meg a párom,,,3éve ismerem,ebből 2év barátság volt !vagy már akkor sem :)/2év után találkoztunk először,,,egyelőre messze vagyunk egymástól,,de 1éve együtt vagyunk!

én 43/N

a párom 40/F

2009. nov. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én kerestem párt, ő véletlen talált rám:) Elvált vagyok, nem is egy városban élünk, mégis úgy néz ki, lesz belőle valami.3 hét után először telefonon beszéltünk, és csak utána randiztunk.Izgalmas nagyon:)Nyilvános helyre menjetek először!Sok mindenkinek bejön egyébként, mondjon bárki bármit.Én nő létemre kb. 100 idióta után fogtam ki olyat, akinek nem csak szex kell és az értékrendje is hasonló. Ha nincs a net, sosem találkoztunk volna!Úgyhogy hajrá!
2009. nov. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

párom.hu-n

-rámosolyogtam

-levelet írt

-msn-en folytattuk

-tel.szám csere

-minden nap a telón lógunk

-napokon belül találkozunk


egyetlen probléma,ami majd adódhat, a távolság, ami 250 km! remélem megoldjuk...

szorítsatok!!! :))

2009. nov. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

-találka.hu (amikor még ingyenes volt)

-én őt

-sokáig vártunk a randival, mert anyja szigorú

-randiból járás: megfogtam a kezét az egyik randin

-a napokban lett vége, több mint két évig tartott (ennyit arról, hogy rossz a netes társkeresés... ő volt az első komolyabb szerelmem), most is jóban vagyunk,

18F

2009. nov. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!