Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az, ami még nem túlzás egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, ami még nem túlzás egy első randira? Virág, valami figyelmesség elsüthető? Vagy nincsenek oda ilyesmiért a lányok?

Figyelt kérdés

2013. szept. 26. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Néha még a fa- is elsüthetö!
2013. szept. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell semmit sem vinned. Nem vagyok egy randiguru, szóval talán nem reprezentatív a tapasztalatom, de én eddig egy randira sem vittem semmit, mégis eddig egyetlenegy lánynál nem lett belőle kapcsolat, az sem a virág hiánya miatt. Nem ezen múlik.


Ráadásul ha nem viszel semmit, abból rosszul nem jöhetsz ki. Ha már találkozik veled a lány akkor nyilván tetszel neki, tehát nem igazán fogja érdekelni, hogy kapott-e csokit vagy nem.

Ha viszont mondjuk éppen keményen fogyózik és te ezt nem tudod, akkor csúnya mellélövés lehet egy doboz bonbon. Sokan vannak akiknek kifejezetten kínos, ha az egész randin "cipelnie" kell amit kapott, hiszen randira nem bevásárlószatyorral megy az ember.

Majd később lesz alkalmad annyi virágot adni, amennyit csak akarsz, első találkán ne az ajándékozssal legyetek elfoglalva, hanem egymással :)

2013. szept. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Egy virág bőven megteszi, egy szál is elég. Biztos értékelni fogja a kedvességedet.
2013. szept. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülnék neki. 18/lány
2013. szept. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha rám hallgatsz, inkább ne vigyél semmit!

Még tapasztalatlan "romantikus randizós" korszakomból van egy sztorim. Ismerkedtem egy csajjal már vagy 2 hónapja a neten. Az Istennek nem akart találkozni. Végül 3-szor futottunk neki az első randinak. Első alkalommal hirtelen egészségügyi problémára hivatkozott, másodikkal munkára, harmadjára már nagy nehezen eljött.

Természetesen soha nem szólt oda, hogy nem jön, mindig én hívtam, hogy itt vagyok már vagy 10 perce, és hol a ..csába vagy már? - csak más szavakkal.

Mindegyik alkalomra vettem egy-egy szál piros rózsát. Az elsőt még hazavittem, hogy talán lesz valami beteglátogatás. A második landolt az első útba eső kukában, a harmadikat megkapta a leányzó.

Mondanom se kell, nem lett a dologból semmiféle kapcsolat, se baráti, se szerelmi. Hogy miért hagytam magam kétszer felültetni? Kíváncsiságból. Épp nem volt jobb dolgom.

Hogy a lány másképp mondaná el a történetet, az is igaz. De minden rosszban van valami jó alapon akkor megjegyeztem, hogy első randira lófakszot se kell vinni. Még beülni se muszáj sehova.

Talán jobban meg is becsülöm azóta azt az évi 1-2 "randipartnert", akivel legalább összejön egy személyes találkozás. Aztán persze utána derül ki, hogy "mégse egymást keressük".

(Bevallom. Irigy is vagyok arra a kommentelőre, akinek egyetlenegy kivételével párkapcsolat lett a randijaiból. De ez már az én bajom. :) )

30f

2013. szept. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!