Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívtam egy csajt pizzázni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívtam egy csajt pizzázni és ezt mondta. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Mondtam neki, hogy elmehetnénk pizzázni a hétvégén.

Azt mondta, hogy bocsi de már van programom.


Jól gondolom, hogy ez ilyen lekoptató szöveg?

16/F


2013. szept. 27. 18:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
miért lenne? Lehet h tényleg más dolga volt
2013. szept. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ha el is hivnád, két konkrét időpontot ajánlj, legalább egy hét eltéréssel a kettő között. Egyrészt, nehezebb két külön időpontra is kifogást találni, másrészt, ha esetleg bejössz neki, akkor azt fogja választani, amelyiken nem menstruál :)
2013. szept. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Próbálkozz, amíg fel nem adod.
2013. szept. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá direktbe,hogy ez lekoptató szöveg volt vagy valóban elfoglalt volt?
2013. okt. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Lina93 ***** válasza:

# 14/14


Ha nem akar bunkó lenni a lány, akkor úgyis azt mondja, hogy nem akarta lekoptatni.


Tényleg úgy kellene csinálni, ahogy előttem szólók mondták, 2 időpontot felajánlani, utána egyértelmű lesz minden.


Bár nem értem miért nem őszintén válaszolt, ha valóban koptatni akart. Annyira nehéz megmondani, hogy figyelj, nem szeretnék menni veled sehova?

De lehet, hogy tényleg programja volt, csak akkor meg az a fura, hogy nem mondott annyit sem, hogy majd legközelebb.


Próbáld meg még egyszer 2 időponttal.

2013. okt. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Facebookra kiírta, hogy szereti még a volt pasiját. :(

Egyértelmű a dolog így már.

2013. okt. 1. 14:02
 17/18 anonim ***** válasza:
Hmm. Azért ne csüggedj!! És ne keserítsen el a dolog! Legalább vannak még olyan fiúk, akik el merik hívni randira a lányt.
2013. okt. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
ha te is bejöttél volna neki, akkor felajánlott volna egy másik időpontot. Engem is már párszor lekoptattak, viszont 4-5 nap és ha másra gondolsz elfelejted teljesen. Én így voltam a legutóbbi egyestés smacis kalandomnál. Felhívtam a csajt, felajánlottam mindjárt két napot és nem felelt meg neki. Rengeteg csaj van, csak jártj NYITOTT szemekkel! :)
2013. okt. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!