Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ti hányadik randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti hányadik randin csókoljátok meg a lányt? És mennyi idő után feküdtök le vele először?

Figyelt kérdés
2013. szept. 28. 00:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az 50 elsődiken, vagy mi. :D
2013. szept. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
Az elsőn. Minek tököljek?
2013. szept. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nehogy a tököd bánja:D
2013. szept. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
attó függ, hogy beteg vagyok é, vagy tetszik é, vagy elrabolják e közbe az idegenek.
2013. szept. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Christiano Ronaldo ***** válasza:
Nem hinném hogy a válasz csak rajtam múllana.
2013. szept. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
Csók az elsőn. Ha akkor nem csókol meg, akkor felejtős, ez azért mégsem annyira intim dolog, mint a szex. Szex az max 2 héten belül. Ha minden klappol, akkor fölösleges tovább várni, szerintem. Sőt, ha minden teljesen tökéletes, akkor akár már az első randin is. Nem egy ilyen komoly kapcsolatom kezdődött már így.
2013. szept. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A lefekvés részt nem is figyeltem, de nem az elsőn. :D
2013. szept. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miután békából királyfivá változom XD
2013. szept. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, még nem jött össze a csók sem 4 randi után..:'D ezek előtt meg még nem volt "igazi" randim.

28/F

2013. szept. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
eén nem értem kortársaimat. most komolyan, sztem nem kell se csók se szex ahhoz h jó kapcoslatod legyen és boldog légy. söt azt se értem h miert fekszenek le 14-15 éves lányok, uristen! már bocsaánat de 15 éves laány leétemre még nem volt baratom, nem csokoltam meg fiut, de vannak haverjaim, baratnoim es veluk teljesen jol elvagyok, egyebkent meg ilyenkor tanulni kene es nem ilyesmiken gondolkozni sztem!
2013. szept. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!