Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Már járunk? Minden volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már járunk? Minden volt a csókon és ugyebár a szexen kívül

Figyelt kérdés
Igaz, még csak egy randin vagyunk túl de már nem találkoznék kettesben sráccal mert bűntudatom lenne... ez normális? és tulajdonképpen mi már járunk? nem merek rá kérdezni...

#randi #járás #diákszerelem #már együtt vagyunk
2013. szept. 29. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:

"de már nem találkoznék kettesben sráccal mert bűntudatom lenne"

Mi a fenéért lenne bűntudatod? :o

1 randi után méég nem.. :D

2013. szept. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem... a járás nem az első randitól kezdődik. sőt, a csók meg a szex sem feltétlen csak a 'járáson' belül történik. Ha tudnád, én hány pasival szexeltem, és nem jártam vele...

Szerintem nem kell mindent felcímkézni az első pillanattól fogva. Élvezzétek egymás társaságát, legyetek együtt, mit számít az most, hogy a "pasid"-e, vagy egy srác, akivel jól érzed magad?

2013. szept. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, csak volt egy randitok és kész. Ha nem akarsz akkor nem találkozol a sráccal és kész.
2013. szept. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm :)
2013. szept. 29. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!